Ana SayfaMagazinSen Çal Kapımı Selin'in üvey kardeşi mi var? Bige Önal'ın üvey kardeşi...

Sen Çal Kapımı Selin’in üvey kardeşi mi var? Bige Önal’ın üvey kardeşi kim

Sen Çal Kapımı Selin'in üvey kardeşi mi var? Bige Önal'ın üvey kardeşi kim? Geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden oyuncu Bige Önal'ın üvey kardeşi ortaya çıktı. Detaylar haberimizde!

Sen Çal Kapımı Selin’in üvey kardeşi mi var? Bige Önal’ın üvey kardeşi kim? Geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden oyuncu Bige Önal’ın üvey kardeşi ortaya çıktı. Detaylar haberimizde!

Sen Çal Kapımı Selin’in üvey kardeşi mi var?

Geçtiğimiz günlerde babasını kaybeden oyuncu Bige Önal’ın üvey kardeşi ortaya çıktı. Sen Çal Kapımı dizisinin Selin’i Bige Önal’ın üvey kardeşi ortaya çıktı. Hayatını kaybeden Galatasaray’ın efsane isimlerinden Erhan Önal’ın oyuncu kızı Bige Önal’ın üvey kardeşi ortaya çıktı.

Cenaze töreninde ayakta durmakta güçlük çeken ve gözyaşlarına hakim olamayan Erhan Önal’ın başarılı oyuncu kızı Bige Önal’ı sevgilisi Aras Bulut İynemli sakinleştirmeye çalıştı.

Cenazede tüm gözler Erhan Önal’ın Birgit Mölzl ile ilk evliliğinden dünyaya gelen oğlu Patrick Mölzl’ü aradı.

Patrick Mölzl’ün babasının cenazesine neden katılmadığı ise ortaya çıktı. Patrick Mölzl, babasının cenazesine neden katılmadığını ve üvey kız kardeşi Bige Önal ile görüşüp görüşmediklerini ilk kez anlattı.

“Babamla sık sık telefonda konuşuyordum”

Almanya’nın Münih kentinde yaşayan 40 yaşındaki Patrick Mölzl, “Babamı kaybettiğim için çok üzgünüm. Ölüm haberini aldıktan sonra Türkiye’ye gelmek istedim ama Covid-19 test sonucumun çıkması 24 saat sürdü. Bu da cenaze törenini kaçırmam anlamına geldi” diye konuştu. “Maalesef Covid-19 salgını yüzünden Almanya’dan Türkiye’ye gelemedim. Uçuş izni verilmedi” diyerek üzüntüsünü dile getiren Mölzl, “Babamla sık sık telefonda konuşuyordum” dedi. Patrick Mölzl, “Babam Erhan Önal’ın adını yaşatmak için çabalayacağım” ifadelerini kullandı.

“Dürüst olmak gerekirse…”

Patrick Mölzl, “Üvey kız kardeşiniz Bige Önal ile görüşüyor musunuz?” sorusuna ise, “Dürüst olmak gerekirse ne yazık ki kendisiyle o kadar yakın ve birbirimize bağlı değiliz. Bunun sebebini hiç bilmiyorum” cevabını verdi.

Almanya’da teknik direktörlük yapan Patrick Mölzl, Erhan Önal’ın Birgit Mölzl ile olan ilk evliliğinden 1980 yılında dünyaya geldi. Oyuncu Bige Önal ise Erhan Önal’ın Mine Baysan ile olan ikinci evliliğinden 1990 yılında dünyaya geldi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri