Ana SayfaMagazinSen Çal Kapımı Serkan ne oldu? Serkan hafızasını mı kaybetti? Uçak kazasında...

Sen Çal Kapımı Serkan ne oldu? Serkan hafızasını mı kaybetti? Uçak kazasında ne oldu?

Sen Çal Kapımı Serkan ne oldu? Eda'yı neden hatırlamıyor? Serkan hafızasını mı kaybetti? Eda'yı neden hatırlamıyor?

Sen Çal Kapımı Serkan ne oldu? Eda’yı neden hatırlamıyor? Serkan hafızasını mı kaybetti? Dizinin son bölümünde Serkan’ın uçak kazasında öldüğü sanılmıştı. Bu ölüm herkesi yasa boğmuştu. Sen Çal Kapımı Serkan’a ne oldu? Yaşanan hafıza kaybı ne anlama geliyor? Uçak kazasında ne oldu?

Serkan Eda’yı neden hatırlamıyor?

Sen Çal Kapımı Serkan’a ne oldu? Serkan uçak kazasında hafızasını mı kaybetti? Sen Çal Kapımı dizisinin yeni bölümünde Serkan Eda’yı neden hatırlamıyor?

Başrolünde Hande Erçel ve Kerem Bürsin’in oynadığı aşk dizisi Sen Çal Kapımı yeni bölümünde yanıt bekleyen sorular var. Eda’nın sevgilisi Serkan uçak kazasında öldü mü merak konusu. Eğer o ölürse dizinin de bir anlamı kalmaz çünkü.

Cumartesi akşamları Fox ekranlarında yayınlanan Sen Çal Kapımı dizisinde yeni bölümde neler olacak.

Sen Çal Kapımı Serkan öldü mü?

Fox Tv’nin sevilen dizisi Sen Çal Kapımı için yeni fragman yayınlandı. Düşen uçakta Serkan yoktu. Ancak herkeste bir panik var. Uçağın düştüğü kesin olsa da kimse Serkan’dan emin değil.

Sen Çal Kapımı yeni fragmanı izle. Sen Çal Kapımı 30 bölüm fragmanı izle. Fox TV Sen Çal Kapımı yeni fragman yayınlandı. İşte 30. bölüm fragmanı.

Büyük uçak kazasının ardından Serkan’ın hayatta olmadığı düşünülmekte. Bu kayıp da herkeste derin bir mutsuzluk yarattı. Sen Çal Kapımı Serkan hafıza kaybı neden oldu?

Sen Çal Kapımı fragmanı izle. Eda ve Serkan’ın bütün arkadaşları büyük bir kederle zamanlarını geçirmekte. Serkan öldü mü sorusu yanıt beklerken bir sürpriz yaşanır.

Uçak kazasında herkesin Eda’nın bile öldüğünü zannettiği Serkan geri dönerek herkesi mutluluğa boğuyor. Sen Çal Kapımı yeni fragmanı izle.

Serkan kazadan beyninde bir hasarla kurtulur. Bir şeklide geçmişte takılı kalır. Bu durum da en çok Eda’yı etkiler. Ancak Serkan ölmedi. Herkesin öldüğünü sandığı bir anda ailesine, sevdiklerine geri döndü.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri