Ana SayfaTürkiyeSen ‘ney’mişsin be abi!

Sen ‘ney’mişsin be abi!

Boşnakları hedef alan skandal sözleri de yetmedi! Rasim Ozan Kütahyalı yeniden Beyaz TV ekranlarındaki programda yorumculuğa başladı.

Boşnakları hedef alan skandal sözleri de yetmedi! Rasim Ozan Kütahyalı yeniden Beyaz TV ekranlarındaki programda yorumculuğa başladı.

Sosyal medyada Rasim Ozan Kütahyalı için tepkiler devam ederken, Rasim’in geçmişte elinde neyle çeşitli komiklikler yaptığı görüntüler de yeniden gündem oldu.

Rasim Ozan Kütahyalı’nın karmaşık geçmişi

“Ben Fethullah güleni seven bir adamım” diyen de “Zekeriya Öz’ün bu memlekette bir gün heykeli dikilecektir” diyen de Rasim Ozan Kütahyalı. Bu cümleler onun dudaklarından döküldü. Aylar sonra konjonktür değiştiğinde “Fethullahçı terör örgütüne sempati duyan bir kişi bile bu ülkede kalmayacak” diyen de Rasim.

Hala güneş gazetesinde nasıl yazabiliyor? Gazetecilik kariyerinin çoktan ölmüş olduğu unutulduğu için.

Herkes 17-25 Aralık sonrası maskenin ardındaki gerçek yüzleri ararken Rasim hala maskenin kendisini takmaya devam etmedi mi? 

Ve öyle bir noktaya savruldu ki kendini sadece Erdoğan’a gönderme yaparak meşrulaştırabiliyor.

Sürekli başını derde sokan biri. Kah FETÖ için yazdığı yazılar başına dert oluyor ama bir süre unutuluyor. Kah Boşnaklar hakkında söyledikleri infial yaratıyor ama o da unutuluyor.

FETÖ geçmişiyle yıpranmış, Boşnaklar hakkındaki rezalet sözleriyle aşınmış imajıyla Rasim Ozan Kütahyalı’nın Ak Parti’ye faydası olabilir mi? 

Niye Güneş gazetesinde yazabiliyor hala. Ersoy Dede onun yazılarını twitter’dan falan nasıl paylaşmaya devam edebiliyor?

İdeolojinin o en muhteşem tanımlarından biri neydi… Bilmiyorlar ama yapıyorlar.

Ama işin özü aslında şöyle değil miydi? Ne yaptıklarını bal gibi biliyorlardı ama yine de yaptılar.

Gülen’e güvendiğin için aldanmadın Rasim. Ona aldanmak çıkarlarına uyduğu için güvendin.

Rasim’in FETÖ’cü geçmişinin karanlığa itilme çabasında tuhaf bir yan var.

FETTÖ ile arasında unutulması, bastırılması, yok sayılması gereken travmatik bir ilişki sanki.

Sadece kendilerinin kandırılması yetmezdi. Yazdıkları yazılar, yaptıkları televizyon programlarıyla başkalarını da bir yalana ortak ettiler.

Zevk düşkünü Rasim ne istiyor? Perde gerisinden ipleri oynatmaya devam etmek mi?

Rasim Ozan Kütahyalı yıllardır eylemlerinden asla emin olamadığımız birisi. Çünkü birkaç yıl önce FETÖ’ye övgü üstüne övgü düzen Rasim birkaç gün önce FETÖ’yü ben bitirdim diyebildi.

Birkaç yıl önce Gülen’in en büyük destekçileri arasında yer alan biri nasıl aynı zamanda o örgütü bitiren kişi olabiliyor.

Geçmişte Fethullah Gülen’i kılavuzluk edecek, taklit edilmesi gereken bir figür olarak gören Rasim geçmişiyle hesaplaşmaya hazır mı? Travmatik FETÖ geçmişini reddederek yürüyebileceği bir yol kalmadı çünkü.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri