Ana SayfaMagazinSen Yaşamaya Bak filmi ne zaman yayınlanacak? Aslı Enver ve Kaan Urgancıoğlu...

Sen Yaşamaya Bak filmi ne zaman yayınlanacak? Aslı Enver ve Kaan Urgancıoğlu başrolde!

Sen Yaşamaya Bak filmi ne zaman yayınlanacak? Aslı Enver ve Kaan Urgancıoğlu başrolde! Aslı Enver ve Kaan Urgancıoğlu'nun başrollerini paylaşacağı Netflix için çekilen Sen Yaşamaya Bak filmi sosyal medyada oldukça aratıldı. İşte film hakkında merak edilenler!

Sen Yaşamaya Bak filmi ne zaman yayınlanacak? Aslı Enver ve Kaan Urgancıoğlu başrolde! Aslı Enver ve Kaan Urgancıoğlu’nun başrollerini paylaşacağı Netflix için çekilen Sen Yaşamaya Bak filmi sosyal medyada oldukça aratıldı. İşte film hakkında merak edilenler!

Sen Yaşamaya Bak filmi ne zaman yayınlanacak

Sen Yaşamaya Bak filminin Aslı Enver ve Kaan Urgancıoğlu’nun olması sevenlerini heyecanlandırdı. İki yetenekli oyuncunun ilk defa bir araya geleceği Sen Yaşamaya Bak filminin 2022 başlarında Netflix de yayınlanması bekleniyor.

Kavak Yelleri dizisindeki “Mine” karakteriyle ün kazanan oyuncu Aslı Enver sonrasında bir çok projeye imza atmıştır. Diğer yandan Kara Sevda dizisinden “Emir Kozcuoğlu” karakteriyle tanınan Kaan Urgancıoğlu ise sonra Aşk 101 dizisiyle ilk dijital projesine imza atmış ve kariyerine emin adımlarla devam etmektedir.

Sen Yaşamaya Bak filminde Aslı Enver’in ise ilk kez anne rolünde oynayacağı sosyal medya da dile getiriliyor.

Birsen Altuntaş’ın haberine göre; Öte yandan Kaan Urgancıoğlu’nun Aslı Enver’le başrolünü oynayacağı Taff Pictures imzalı “Sen Yaşamaya Bak” filminin çekimleri de şirketin totem günü olan perşembe başlıyor. Ketche’nin yöneteceği, Hakan Bonomo’nun ise yazdığı filmde geçmişte yaşadıkları ilişkiden bir oğulları olan iki kişinin etkileyici hikâyesi beyazperdeye taşınacak. Çekimlerinin 5 hafta sürmesi planlanan “Sen Yaşamaya Bak” filmi Netflix’te yayınlanacak.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,694TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri