Ana SayfaMagazinSeni Çok Bekledim 5. bölüm fragmanı izle! Seni Çok Bekledim yeni fragman...

Seni Çok Bekledim 5. bölüm fragmanı izle! Seni Çok Bekledim yeni fragman izle

Seni Çok Bekledim 5. bölüm yeni fragmanı izle! Seni Çok Bekledim yeni fragman izle. Özcan Deniz'in başrolünde oynadığı Seni Çok Bekledim 5. bölüm fragmanı izle.

Seni Çok Bekledim 5. bölüm fragmanı fragmanı izle! Dizi erken final mi yapıyor? Seni Çok Bekledim yeni fragman izle. Özcan Deniz’in başrolünde oynadığı Seni Çok Bekledim 5. bölüm fragmanı dizinin hemen ardından yayınlandı. Yeni tanıtım fragmanı izle.

Seni Çok Bekledim 5. bölüm fragmanı izle

Selahattin’in bıçaklaması nedeniyle hayati tehlike geçiren ve hastaneye kaldırılan Kadir’in sağlık durumunun ne olacağı hala kafalarda soru işareti. Son bölümde neler oldu isterseniz bir hatırlayalım. Selahattin’in karısının katilinin Kadir’in kardeşi olduğunu düşünüyor. Bunun için de Erol’u vurmaya karar verdi. Tam o sırada Kadir yetişip Selahattin’e engel olmaya çalıştı. Ancak o sırada bıçak darbesi alarak yere yığıldı.

Seni Çok Bekledim 5. bölüm fragmanı dizinin izleyenleri tarafından merakla beklenirken Kadir ile Selahattin’in gerçekte kardeşi olduğu ne zaman ortaya çıkacak büyük merak konusu. Dizinin yeni bölümü 26 Şubat cuma günü Star ekranlarında yayınlanacak. Seni Çok Bekledim fragmanı izle.

Seni Çok Bekledim nerede çekiliyor?

Seni Çok Bekledim dizisi çekimleri ekim ayında Erzincan’ın güzel ilçesi Kemaliye’ye kuruldu. Özcan Deniz başta olmak üzere bir çok oyuncu Erzincan’da çekimler için bulundu. Erzincan çekimlerinin tamamlanması sonrası Birleşik Arap Emirlikleri’na taşınan set Dubai’ye çalışmaya giden Kadir’in hikayesi ile devam etti ve Özcan Deniz ve bir çok oyuncu özel uçakla Dubai’ye uçtu. Dubai çekimleri sonrası Seni Çok Bekledim dizi seti İstanbul’a kuruldu ve İstanbul’da çekimler devam ediyor.

Erken final mi yapıyor?

Seni Çok Bekledim dizisinin Star TV ile 6 – 8 bölümlük sözleşmesi var. Seni Çok Bekledim dizisi mart ayına kadar ilk 4 dizi arasına giremezse işi çok zor. Seni Çok Bekledim dizisinin en az 5 reyting alması lazım ki Star TV yaptığı yatırımın karşılığını görsün.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,703TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri