Ana SayfaMagazinSeni Çok Bekledim 7. Bölüm fragmanı izle! Cemal Ayliz'in kızı olduğunu öğreniyor

Seni Çok Bekledim 7. Bölüm fragmanı izle! Cemal Ayliz’in kızı olduğunu öğreniyor

Seni Çok Bekledim 7. Bölüm fragmanı izle. Seni Çok Bekledim yeni fragmanında Selo öldü mü? Star TV’nin sevilen dizisi Seni Çok Bekledim 7. Bölüm fragmanında merak konusu.

Seni Çok Bekledim 7. Bölüm fragmanı izle. Seni Çok Bekledim yeni fragmanda Selo ölüyor mu yoksa? Star TV’nin sevilen dizisi Seni Çok Bekledim 7. Bölüm fragmanında Selo’nun durumu büyük merak konusu oldu. Cemal Ayliz’in kızı olduğunu öğreniyor.

Selo’nun oğlu “Ne olur bırakma beni Kadir amca” diye Kadir’in elinden tutar. 

Cemal ise şüphelerini gizlemeyip eski karısı Sibel’e “Ayliz benim kızım mı” diye sorar.

Son olarak Selo’nun oğlu Umut kaybolurken Erol’u yeni bir yüzleşme beklemektedir.

Seni Çok Bekledim 7. Bölüm fragmanı izle

Zahide’nin ölümüyle (Türkü Turan’ın canlandırdığı karakter, Selo’nun karısıydı) izleyicide büyük şok etkisi yaratan dizinin yeni bölümü adeta heyecan kasırgasına neden oldu. Seni Çok Bekledim yeni fragman da büyük merakla bekleniyor.

5 Mart Cuma günü yayınlanan yeni bölümde Selo sonunda polislere yakalandı. Kadir Selo’dan güç bela çocuğunu teslim aldı ancak süreç çok daha karmaşık bir hal aldı.

Seni Çok Bekledim oyuncuları ve karakterleri

Selo karakterini Caner Şahin başarıyla canlandırıyor. Eşi Zahide’yi trajik bir kaza sonucu kaybeden Selo aslında Kadir’in öz kardeşi.

Kadir karakterine Özcan Deniz hayat veriyor. Dizinin aynı zamanda yapımcılığını da yaptığını belirtelim.

Dizinin başrollerinden birinde de İrem Helvacıoğlu bulunuyor. Kadir’in sevgilisi olan Ayliz karakterini canlandırıyor.

Kötü ve girift karakterleri başarıyla canlandıran Mustafa Uğurlu Seni Çok Bekledim dizisinde de güçlü avukat Cemal karakterine hayat veriyor. 

Seni Çok Bekledim yeni fragman

Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun başrollerinde olduğu Star TV dizisi Seni Çok Bekledim ilk bölümüyle yayınladı. Ancak dizide bazı noktalar karmaşık. İlk bölümün ortalarında görünen Selahattin kim merak konusu. Selahattin birdenbire Erzincan’dan İstanbul’a dönme kararı alıyor.

Özcan Deniz’in canlandırdığı Kadir’in kardeşi rolünde Selahattin’i mi izleyeceğiz? Ölen dedenin neyi oluyor?

Zahide ile evli olan Selahattin kim merak konusu. Bu haberde Caner Şahin kimdir sorusunun cevabını öğrendiniz.

Seni Çok Bekledim 6. bölüm (son bölüm) özeti

Cuma akşamı (5 Mart) son bölümü yayınlanan ve Selo’nun trajik şekilde tutuklanmasıyla son bulan final sahnesi çok konuşuldu. Son bölümün özeti şu şekilde:

Selo’nun vurduğu Erol bir şekilde yaşama tutundu ve Ayliz’in kan vermesiyle sağlığın kavuştu. Ancak diziye 6. Bölümde dahi lolan savcı hanımın Zahide’nin ölümü konusundaki soruşturmayı derinleştirmek istemesi kafalardaki soru işaretlerini iyice derinleşitirdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri