Ana SayfaMagazinSeni Çok Bekledim Erol öldü mü? İlhan Şen'in canlandırdığı Erol dizide ölüyor...

Seni Çok Bekledim Erol öldü mü? İlhan Şen’in canlandırdığı Erol dizide ölüyor mu?

Seni Çok Bekledim Erol öldü mü? İlhan Şen'in canlandırdığı Erol karakteri son bölümde öldü mü merak ediliyor. Dizinin 6. bölümünde neler olacak?

Seni Çok Bekledim Erol öldü mü? Star TV’de yayınlanan Seni Çok Bekledim dizisinin 5. bölümündeki final sahnesinde Selahattin Erol’a doğrulttuğu silahı ateşledi. İlhan Şen’in canlandırdığı Erol karakteri son bölümde öldü mü merak ediliyor. Dizinin 6. bölümünde neler olacak?

Seni Çok Bekledim Erol öldü mü?

Seni Çok Bekledim dizisinde Erol öldü mü büyük merak konusu. Selahattin karısı Zahide’nin ölümünden sorumlu tuttuğu Erol’un kafasına silahı dayadı ve tetiğe bastı. Ancak o anlar gösterilmedi. Bir silahın patladığı duyuldu. Seni Çok Bekledim Erol öldü mü merak konusu.

Seni Çok Bekledim Erol öldü mü? Erol vurularak diziden ayrıldı mı? 6. Bölüm fragmanı izle Star TV Seni Çok Bekledim tanıtım fragmanı. Özcan Deniz ve İrem Helvacıoğlu’nun başrolünde oynadığı Seni Çok Bekledim’de heyecan dorukta. Dizinin yeni bölüm fragmanında cevap bekleyen pek çok soru bulunuyor.

Seni Çok Bekledim Erol İlhan Şen öldü mü?

Ayliz annesi Sibel’in çalıştığı eski yerden bir tanıdığının peşine düşer. Orada bir kardeşi olduğunu öğrenir.

Erol Zahide’nin ölümünden sorumlu olmadığını Selahattin’e anlatmak için büyük bir unalım geçiriyor. Erol o kadar kötü bir durumda ki bir ara intiharı bile düşünüyor. Erol intihar ederek diziye veda edecek mi bu soru başlı başına merak konusu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri