Ana SayfaMagazinSeni Çok Bekledim fragman izle Seni Çok Bekledim 11. bölüm fragmanı: Kadir...

Seni Çok Bekledim fragman izle Seni Çok Bekledim 11. bölüm fragmanı: Kadir Selo’yu öğrendi mi?

Seni Çok Bekledim 11. bölüm fragmanı izle. Seni Çok Bekledim yeni fragmanda Kadir Selo ile kardeş olduğunu öğreniyor mu? Seni Çok Bekledim 11. bölüm fragmanı seyret.

Seni Çok Bekledim 11. bölüm fragmanı izle. Seni Çok Bekledim yeni fragmanda Kadir Selo ile kardeş olduğunu öğreniyor mu? Seni Çok Bekledim 11. bölüm fragmanı seyret. İsmet Selo ile Kadir’in kardeş oldukları söyleyeceği an dizi son buldu.

Kadir üvey babası Cemal’in sırları açığa çıkarabilecek mi? Seni Çok Bekledim yeni fragman büyük merak konusu oldu. Seni Çok Bekledim 11. bölüm fragmanı izle haberinin detayları sizlerle. Dizinin 13. bölümde son bulacağı iddiası gündeme bomba gibi düşerken yeni fragman da yeni bölüm için önemli ipuçları verecek.

Seni Çok Bekledim fragman izle

Ayliz ve Erol’un babası olduğunu bilen tek kişi var o da Kadir. Bunu bildiğini son bölümde Kadir’e de söyledi. Seni Çok Bekledim yeni fragmanda Erol’un büyük sınavı ne olacak?

Son bölümde halüsinasyonlar gören Erol’u kurtarmak yine Selo’ya düştü. Erol ir kez daha “Senin karını ben öldürmedim” diyerek Selo’ya gerçeği anlatmaya çalıştı.

Erol bir kez daha intihara kalkıştı. Arabayla saatte 200 kilometre hıza kadar çıktı ancak bir kez daha hayatta kalmayı başardı. 

Seni Çok Bekledim 11. bölüm fragmanı izle

Kadir dedesinin mezarını açtırmak üzereyken annesi bunu öğrenir ve aralarında çok sert bir tartışma yaşandı. Kadir son olarak annesine “Ya bu evden Cemal gider ya da biz gideriz” diyerek meydan okur.

Meryem de en sonunda abisinin cezaevinde öldürüldüğünü öğrenir.

Ayliz’in annesi Sibel sonunda ölüm tehlikesini atlattı ve sağlığına kavuştu. Cemal onu öldürmek istemediği şeklinde bir de mesaj yolladı.

İsmet dizisinin son bölümünde Selo gerçeğini açıklamak için Kadir’in yanına gidiyor. Selo ile Kadir’in kardeş olduklarını o gizli gerçeği söylemekte kararlı olan İsmet bunda başarılı olabilecek mi?

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri