Ana SayfaMagazinSeni Çok Bekledim yeni bölüm fragmanı izle! 10. bölüm yeni fragmanı yayınlandı...

Seni Çok Bekledim yeni bölüm fragmanı izle! 10. bölüm yeni fragmanı yayınlandı mı?

Seni Çok Bekledim yeni bölüm fragmanı izle! 10. bölüm yeni tanıtım fragmanı yayınlandı mı? Kadir ile Selo'nun kardeş olduğu yeni bölümde ortaya çıkıyor mu?

Seni Çok Bekledim yeni bölümde ne olacak? Star TV Seni Çok Bekledim 10. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?  Sibel ölecek mi hala merak konusu. Yayınlanan yeni analize göre Sibel ölmeyecek. 

Seni Çok Bekledim 10. Bölüm fragmanında başlıklar

  • Erol annesine sarılıp ağladığı kritik sahne. 
  • İsmet ve Songül Selo’nun Kadir ile kardeş olduğunu daha fazla saklayamıyor.
  • Zahide’nin ölümünde abisi Kadir’in de parmağı olduğunu düşünen Selo abisini köşeye sıkıştıracak. Tam o sırada da İsmet Selo’ya engel olarak Kadir ile kardeş olduklarını söyleyecek.
  • Sibel yeni bölümde hayata tutunacak. Ancak Cemal onu öldürme amacındna vazgeçmiyor ve onu öldürmek için yeni girişlerde bulunacak.

Seni Çok Bekledim yeni bölüm fragmanı izle

Seni Çok Bekledim yeni bölüm fragmanı izle! 10. bölüm yeni fragmanı yayınlandı mı? Kadir dedesinin ölümündeki sır perdesini aralamaya çalışırken yepyeni bilgilere ulaşıyor. Bir otopsi yaptırmak için harekete geçen Kadir, dedesi Davut için bir otopsi istiyor.

Son bölümde neler oldu?

Ayliz tek suçlunun öz babası Cemal olduğundan habersiz şekilde annesi için üzülürken Kadir ile aralarında gerilim yaşanır. Evlilik yüzüğünü bile çıkarma noktasına gelen Ayliz’i sakinleştirmek yine Kadir’e düşüyor.

Eşi Ayliz’in annesi Sibel ile görüşen ve onun dilinden gerçeği öğrenen son kişi olan Kadir, polisin konu hakkındaki sorularına da cevap vermek durumunda kalır. Dizinin 10. bölüm fragmanı büyük merak uyandırıyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri