Ana SayfaMagazinSera Kutlubey Mucize Doktor'da mı? Sera Kutlubey kimdir?

Sera Kutlubey Mucize Doktor’da mı? Sera Kutlubey kimdir?

Mucize Doktor Sera Kutlubey kimdir? İddiaya göre Mucize Doktor dizisiniin 39. bölümüde Sera Kutlubey dizyie Ezo olarak dahil olacak.

Mucize Doktor Sera Kutlubey kimdir? İddiaya göre Mucize Doktor dizisiniin 39. bölümüde Sera Kutlubey dizyie Ezo olarak dahil olacak. Sera Kutlubey kimdir merak konusu.

Mucize Doktor’un 39. bölümünde diziye Ezo karakteri dahil olacak. Sera Kutlubey Mucize Doktor’da mı yer alacak? Taner Ölmez’in canlandırdığı Ali Vefa’nın komşusunu canlandıracak Ezo karakterii için için titiz bir cast çalışması yapılıyor. Mucize Doktor ile adı anılan Sera Kutlubey kimdir merak konusu.

İşte Mucize Doktor dizisinin 39. bölüm fragmanı.

Birsen Altuntaş’ın iddiasına göre Mucize Doktor dizisine 39. bölümtde dahil olacak Ezo karakterini canlandıran alternatiflerden biri de Sera Kutlubey.

https://www.instagram.com/p/CH8BPKophZKBNGSkP2SX9DOgG8HX7gHHxVvRDg0/

Sera Kutlubey kimdir?

İstanbul doğumlu 29 yaşındaki oyuncu Sera Kutlubey ğitimini Haliç Üniversitesi Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır ve Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk ve diksiyon dersleri aldı.

İşte Sera Kutlubey’in Instagram hesabı.

Sera Kutlubey ilk oyunculuk deneyimini 2016 yılında rol aldığı Kehribar dizisi ile yaşamış ardından Babam ve Ailesi dizisinde rol almıştır.

Sera Kutlubey’in rol aldığı diziler

2019 – Zalim İstanbul (Cemre) (TV Dizisi)
2017 – İsimsizler (Seher) (TV Dizisi)
2016 – Babam ve Ailesi (Hasret) (TV Dizisi)
2016 – Kehribar (Genç Leyla) (TV Dizisi)

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri