Ana SayfaMagazinSerap Paköz yeni hali? Serap Paköz estetik mi yaptırdı

Serap Paköz yeni hali? Serap Paköz estetik mi yaptırdı

Serap Paköz yeni hali? Serap Paköz estetik mi yaptırdı? Star TV ekranlarında Gerçeğin Peşinde sunuculuğunu yapan Serap Paköz görenleri şaşkına çevirdi. İşte Serap Paköz’ün yeni hali!

Serap Paköz yeni hali?

Ünlü sunucu Serap Paköz’ün yeni halini görenler oldukça şaşırdı. Uzun yıllardır ekranda sunuculuk yapan Serap Paköz, bir dizi operasyon geçirdi. Estetik ameliyatlarından sonra yeni imaja kavuşan sunucu Paköz, yeni hali ile pozlar verdi.

Serap Paköz’ün yeni halini görenler şoke oldu. Ünlü sunucu, adeta bambaşka birisine dönüştü. Birçok kişi ekranlarda Serap Paköz’ü görünce tanımakta zorluk çekti. Star TV ekranında Gerçeğin Peşinde isimli programı da sunan sunucunun yaptırdığı estetik bir hayli belirgindi.

Serap paköz estetik mi yaptırdı?

Sunucu Serap Paköz’ün yeni hali sosyal medyada olay oldu. Kaşlarını kaldırtıp yüzüne dolgu yaptıran sunucu, bu haliyle de sosyal medyada bir anda gündem oldu. Yüzünün uzadığını ve elmacık kemiklerini dolgunlaşmış olduğunu belirten hayranları, ayrıca kaşlarındaki kalınlığa da dikkatleri çekti.

Serap Paköz’ün bu hali sevenlerini iki farklı görüşe itti. Kimi takipçiler bu halinin çok güzel olduğunu ifade eden yorumlar yaparken kimileri ise tam tersi ifadelerle beğenmediklerini yazdı. Gençleştiği net olan sunucunun yeni hali se hala en çok tartışılanlar arasında.

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri