Ana SayfaMagazinSerdar Ortaç Chloe cephesinde yeni gelişme! Serdar Ortaç Chloe hakkında ne söyledi?

Serdar Ortaç Chloe cephesinde yeni gelişme! Serdar Ortaç Chloe hakkında ne söyledi?

Serdar Ortaç Chloe cephesinde yeni gelişme! Serdar Ortaç Chloe hakkında ne söyledi? Serdar Ortaç ile boşandıktan sonra ülkesine dönen Chloe Serdar Ortaç'a dava açtı. Serdar Ortaç eski eşine sitem etti.

Serdar Ortaç Chloe cephesinde yeni gelişme! Serdar Ortaç Chloe hakkında ne söyledi? Serdar Ortaç ile boşandıktan sonra ülkesine dönen Chloe Serdar Ortaç’a dava açtı. Serdar Ortaç eski eşine sitem etti.

Serdar Ortaç Chloe cephesinde yeni gelişme

Serdar Ortaç’la 5 yıl süren evliliğinin noktalanmasıyla ülkesine dönen İrlandalı model Chloe Loughnan, Ortaç’a dava açtı. Pandemi nedeniyle zor günler yaşayan ve borçları olduğunu söyleyen Serdar Ortaç, borçlarını bitirdiğini açıkladı.

Yeni normalleşme dönemiyle birlikte Konser vermeye başlayan Serdar Ortaç Kozyatağı’nda konser verdi. Konser öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan Ortaç, “Artık yavaş yavaş pandemi sona eriyor. Sahneleri çok özledim. Onun için çok mutluyum. Bence kaybettiğimiz zamanı toplayacağız.” dedi.

Serdar Ortaç Chloe hakkında ne söyledi

Pandemi nedeniyle zor günler yaşayan ve borçlanan Serdar Ortaç, yeni normalleşme dönemiyle borçlarını ödediğini bir tek Chloe ile olan borçlarının kaldığını söyledi. Eski eşine sitem eden Ortaç, “Şu an sadece Chloe’nin açtığı dava var. Kendisinden hiç beklemezdim. Ne alacak? Kanepe mi alacak? Bence yapmaması gerekirdi.” dedi.

Boşandıktan sonra Seçil Gür ile birlikte olan ve kısa süre önce ayrılan Serdar Ortaç, “Özlüyor musunuz?” sorusuna  “Özlüyorum tabii. Güzel bir ilişkimiz vardı ama yürümedi. Şu an ikimiz de çok yoğunuz. Şimdi konserlerime odakladım.” şeklinde cevap verdi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri