Ana SayfaMagazinSerdar Ortaç, ile Chloe Loughnan boşanıyor mu?

Serdar Ortaç, ile Chloe Loughnan boşanıyor mu?

Serdar Ortaç, Amerikalı eşi Chloe Loughnan ile boşanma aşamasına geldi. 
Ortaç, yurt dışında olan Loughnan’ın sağlık durumunun iyi olmadığını boşanma konusunu onunla ayrıntılı şekilde konuşacağını belirtti. Gazetecilerin sorularını yanıtlayan sanatçı Ortaç, kendisinin boşanmak istemediğini bildirdi.

Ünlü şarkıcı Serdar Ortaç, uzun süredir konuşulan boşanma iddiaları hakkında konuştu. Bir açılış törenine konuk sanatçı olarak katılan 
Serdar Ortaç, boşanma iddialarının gerçek olduğunu kendisinin ayrılmak istemediğini vurguladı. 

CLOHE’NİN AİLESİNİN YANINA DÖNDÜĞÜNÜ SÖYLEDİ

Nakkaş Tepe’de açılışı yapılan Gece isimli mekânda sahne alan Serar Ortaç, eşi Chloe Loughnan ile ayrılacakları haberlerine açıklık getirdi. Sahne öncesi muhabirlerin sorularını yanıtlayan Ortaç, Clohe’nin Amerika’dan İrlanda’ya ailesinin yanına döndüğünü söyledi.

“OTURUP KONUŞACAĞIZ”

Muhabirlerin, “Hala Türkiye’ye gelmemesi ayrılık iddialarını güçlendiriyor?” diye soru yöneltmesiyle konuya açıklık getiren Ortaç, “Sağlığına kavuşup bir gelsin oturup konuşacağız. “Evliliğimize restart atacağız” diyeceğim. Ben evliliğin bitmesi taraftarı değilim kimsenin boşanması taraftarı değilim” dedi.

BOŞANMA İDDİALARINI GÜÇLENDİRMİŞTİ

Chloe Loughnan, bir süre önce ABD’de kaza yapmış ve ölümden dönmüştü. Serdar Ortaç’ın eşinin yanına gitmemesi olay olmuş ve boşanma iddialarını güçlendirmişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz