Ana SayfaMagazinŞeref Sözü neden bitti! Neden final yapıyor?

Şeref Sözü neden bitti! Neden final yapıyor?

Şeref Sözü neden final yapıyor? Tolgahan Sayışman, Öykü Çelik, Sude Güler başrolünde yer aldığı Şeref Sözü neden final yapıyor? Show TV’de çarşamba akşamları yayınlanan dizi neden bitti?

Şeref sözü neden bitti?

Ünlü dizinin bitmesinin nedeni reytinglerdeki başarısızlığı oldu. 3 bölüm önce Show TV ekranlarında yayınlanan ve ilk bölümü ile büyük bir ses getiren Şeref Sözü dizisi hakkında yapımcı firma tarafından alınan karar izleyenlerde şok etkisi yarattı. Reytinglere yenik düşen Şeref Sözü dizisinin akibeti kısa oldu.

Şeref Sözü neden final yapıyor merak konusu. Tolgahan Sayışman, Öykü Çelik, Sude Güler başrolünde yer aldığı Şeref Sözü neden final yaparak bitiyor?

Şeref Sözü neden final yapıyor?

Bir aile dramının anlatıldığı ünlü dizi bu akşam 4. ve son bölümüyle ekrana geliyor. Başrollerinde Tolgahan Sayışman, Öykü Çelik, Sude Güler yer aldığı Şeref Sözü dizisi 4 Kasım Çarşamba akşamı son kez ekrana gelecek ve final yapacak.

Şeref Sözü dizisi hakkında

Adabeyli Ailesi sahip oldukları adada kendi koydukları kurallar çerçevesinde yaşamaktadır. Cihan Adabeyli; koskoca bir servetin ve toprakların yegane sahibi, atadan kalma bir düzenin temsilcisidir. Ansızın Adabeyli Adası’na bir telefon gelir ve Cihan Adabeyli’nin tüm hayatı geçmişte canını kurtaran bir adama verdiği şeref sözünü tutma vaktinin gelmesiyle değişir.

Kucağında yeni doğmuş bebeği ile son çare Cihan’ı arar. Ve Cihan Adabeyli uçağına atlayıp Lübnan’a gider! Faruk, şehrin her yerinde İsra’yı ve çocuğunu ararken onu bulur ve yaşadığı eve getirir.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri