Ana SayfaMagazinSeren Serengil'e ne oldu? Seren Serengil'den kötü haber

Seren Serengil’e ne oldu? Seren Serengil’den kötü haber

Seren Serengil'e ne oldu? Seren Serengil'den kötü haber! Söylemezsem Olmaz programında birden bire fenalaşan Seren Serengil stüdyoyu terk etti. Detaylar haberimizde!

Seren Serengil’e ne oldu? Seren Serengil’den kötü haber! Söylemezsem Olmaz programında birden bire fenalaşan Seren Serengil stüdyoyu terk etti. Detaylar haberimizde!

Seren Serengil’e ne oldu?

Sağlık sorunları nedeni ile uzun bir süredir zor zamanlar geçiren şarkıcı ve sunucu Seren Serengil, canlı yayın sırasında fenalaşarak hastaneye kaldırıldı.

Fazla kiloları ile başı dertte olan Seren Serengil, 2016 yılında mide ameliyatı geçirmiş ancak ameliyat sonrasında hızlı kilo vererek 46 kiloya kadar düşmüştü. Ani kilo kaybını yakalandığı Dumping Sendromu nedeniyle yaşadığını paylaşan Serengil, bu zor süreci, “Ameliyat olmazsam yaza çıkmam” sözleri ile anlatmıştı.

“Sağlığı sıkıntılı”

Sevenlerini korkutan sunucu Seren Serengil, yorumculuğunu yaptığı Söylemezsem Olmaz programında aniden fenalaştı. Yayın sırasında kötüleşen Serengil, programa ara verip apar topar hastaneye gitti. Reklamların ardından ünlü sunucunun sağlık durumu üzerine konuşan Arto, “Problemi var. Kendine biraz daha iyi bakması gerekiyor. Çok acil bir şey değil ama yine de sağlığı sıkıntılı. Dolayısıyla bir müddet ufak da olsa bir tedavi görmesi lazım. Buradan hemen hastaneye gidiyor.” ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri