Ana SayfaMagazinSerenay Sarıkaya aşk itirafı! Serenay Sarıkaya aşk sorusuna ne yanıt verdi?

Serenay Sarıkaya aşk itirafı! Serenay Sarıkaya aşk sorusuna ne yanıt verdi?

Serenay Sarıkaya aşk itirafı! Serenay Sarıkaya aşk sorusuna ne yanıt verdi? Son dönemde özel hayatıyla gündem olan Serenay Sarıkaya, çarpıcı açıklamalarda bulundu. İş insanı Haldun Demirhisar ile aşk yaşadığı haberleriyle çokça konuşulan Sarıkaya, aşk sorularına yanıt verdi

Serenay Sarıkaya aşk itirafı! Serenay Sarıkaya aşk sorusuna ne yanıt verdi? Son dönemde özel hayatıyla gündem olan Serenay Sarıkaya, çarpıcı açıklamalarda bulundu. İş insanı Haldun Demirhisar ile aşk yaşadığı haberleriyle çokça konuşulan Sarıkaya, aşk sorularına yanıt verdi.

Serenay Sarıkaya aşk itirafı

Kısa süre önce iş insanı Haldun Demirhisar ile görüntülenen 29 yaşındaki güzel oyuncu Sarenay Sarıkaya, kendisinden oldukça büyük yaşta olan kişilerle aşk yaşadığı için eleştirilerin hedefi olmuştu.

Oynadığı dizi, film ve reklam çekimleriyle adından söz ettiren Sarıkaya, özel hayatıyla oldukça konuşuluyor. Son olarak kendisininden 19 yaş büyük olan Cem Yılmaz ile birlikte olan Serenay Sarıkaya’nın ismi başka kişilerle anılmaya başladı.

Serenay Sarıkaya aşk sorusuna ne yanıt verdi

Haldun Demirhisar ile arkadaş oldukları ortaya çıkan Sarıkaya’nın Elle Dergisine verdiği röportajda “Arkadaşların neden senden yaşça büyük?” sorusuna kalbinin boş olduğunu ve   “Hayatıma birisinin girmesine hazır değilim” yanıtını verdi.

Güzel oyuncu, “İlişkilerinde romantik ve duygusal mısın, yoksa aklın yönetimde midir?” sorusuna ise “Fazlasıyla duygusalım maalesef. Hiç öyle plancı programcı değilim. O anda içimden nasıl geliyorsa öyle davranıyorum.” şeklinde cevap verdi.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri