Ana SayfaMagazinSerenay Sarıkaya ile Haldun Demirhisar baş başa tatilde! Serenay Sarıkaya ile Haldun...

Serenay Sarıkaya ile Haldun Demirhisar baş başa tatilde! Serenay Sarıkaya ile Haldun Demirhisar sevgili mi

Serenay Sarıkaya ile Haldun Demirhisar baş başa tatilde! Serenay Sarıkaya ile Haldun Demirhisar sevgili mi? Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, "Arkadaşım" dediği iş adamı Haldun Demirhisar ile baş başa Göcek'te görüntülendi. Detaylar haberimizde!

Serenay Sarıkaya ile Haldun Demirhisar baş başa tatilde! Serenay Sarıkaya ile Haldun Demirhisar sevgili mi? Güzel oyuncu Serenay Sarıkaya, “Arkadaşım” dediği iş adamı Haldun Demirhisar ile baş başa Göcek’te görüntülendi. Detaylar haberimizde!

Serenay Sarıkaya ile Haldun Demirhisar baş başa tatilde

Güzel ve başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya, iş adamı Haldun Demirhisar ile 1 ay önce çıkan aşk dedikodusunu yalanlamıştı. Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz’ın da yakından tanıdığı Haldun Demirhisar ile Göcek’de görüntülendi.

Cem Yılmaz ile ilişkisine nokta koyduktan sonra kendisinden yine yaşca büyük olan Haldun Demirhisar ile adı anılan Serenay Sarıkaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile aşk haberlerini yalanlamış ve “Arkadaşız” demişti.

Ortaya çıkan yeni görüntüler ise Serenay Sarıkaya ile Haldun Demirhisar aşk haberlerini yeniden alevlendirdi. Serenay Sarıkaya, ‘Arkadaşım’ dediği Haldun Demirhisar’ın Göcek’teki çiftlik evinde görüntülendi. Oyuncunun 1 aydır bu evde kaldığı ortaya çıktı.

Serenay Sarıkaya, Ünlü iş adamı Haldun Demirhisar’ın ellerine krem sürerken objektiflere takıldı. Haldun Demirhisar’ın kilolarından kurtulmak için mide küçültme ameliyatı olacağı konuşulanlar arasında.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri