Ana SayfaMagazinSerenay Sarıkaya ile Haldun Demirhisar sevgili mi? Serenay Sarıkaya'dan açıklama geldi

Serenay Sarıkaya ile Haldun Demirhisar sevgili mi? Serenay Sarıkaya’dan açıklama geldi

Serenay Sarıkaya ile Haldun Demirhisar sevgili mi? Haldun Demirhisar kimdir kaç yaşında kamuoyunda büyük merak konusu oldu.

Serenay Sarıkaya ile Haldun Demirhisar sevgili mi? Haldun Demirhisar kimdir kaç yaşında kamuoyunda büyük merak konusu oldu. Bir dedikodu olarak sosyal medyada yer alan iddia hakkında Serenay Sarıkaya’dan flaş açıklama geldi.

İstanbul Street Style adlı Instagram hesabı bir fotoğraf yayınladı. Yatta çekilmiş fotoğrafta görülen kişilerin Haldun Demirhisar ile Serenay Sarıkaya olduğunu iddia etti. İddiaya göre Göçek Bedri rahmi Koyu’nun yeni sahibi Haldun Demirhisarile Serenay Sarıkaya, teknede birlikte vakit geçirdiler.

Serenay Sarıkaya’dan yalanlama

Çok net bir açıklama yapan Serenay Sarıkaya, “Bugün hakkımda çıkan ve çok çirkin bir üslup kullanılan ilişki haberi kesinlikle asılsızdır. Haberde konu edilen kişi benim arkadaşımdır. Aramızda herhangi bir şekilde aşk ilişkisi yoktur. Bir kadının yalnızca güçlü bir erkekle sevgili olması halinde Arzu ettiği hayatı yaşayacağına dair imaları ve arkadaşıma yapılan çirkin saldırıları içeren yorumları şiddetle kınıyorum.” dedi.

Son olarak Cem Yılmaz ile aşk yaşayan ünlü oyuncu Serenay Sarıkaya’nın yeni sevgilisi kim merak edilirken Gossipasta adlı magazin hesabından ilginç bir paylaşım geldi. Buna göre ünlü mimar/işletmeci Aydın Demirhisar ile Serenay Sarıkaya sevgili oldu.

Haldun Demirhisar kimdir?

Türkiye’nin en tanınmış mimarlarından biri olan Haldun Demirhisar’ın adı son zamanlarda Serenay Sarıkaya ile anılıyor. Başarılı bir mimar olan Demirhisar, The Stay otel başta olmak üzere Çeşme’de Kuum Beach ve Plage Isolee Beach gibi mekanları işletmişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri