Ana SayfaMagazinEkran görüntüsü geldi! Saadet Serenay'ı takip etti mi etmedi mi?

Ekran görüntüsü geldi! Saadet Serenay’ı takip etti mi etmedi mi?

yeni gündem Saadet Özsırkıntı ile Serenay Sarıkaya'nın Instagram hadisesi oldu. Saadet yakın arkadaşı olan Serenay Sarıkaya'yı takipten çıktı mı çıkmadı mı?

Son iki gündür gündem Saadet Özsırkıntı Cem Yılmaz için dile getirilen aşk iddiasıydı yeni gündem Saadet Özsırkıntı ile Serenay Sarıkaya’nın Instagram hadisesi oldu. Saadet yakın arkadaşı olan Serenay Sarıkaya’yı takipten çıktı mı çıkmadı mı?

Serenay Sarıkaya Saadet Özsırkıntı Instagram tartışması

Kısa süre önce Serenay Sarıkaya ile olan birlikteliği noktalanan Cem Yılmaz için, ünlü sunucu Saadet Özsırkıntı ile aşk yaşadığı iddia edildi. Ancak bu iddia Saadet Hanım tarafından anında yalanlandı. Geriye Saadet Özsırkıntı ile Serenay Sarıkaya’nın başrolünde olduğu ilginç bir Instagram tartışması kaldı.

View this post on Instagram

Saadet açıklama yapmış ben Serenay'ı zaten takip bile etmiyordum diye, ee bu like ne peki. Gayet ediyordun, video da görüldüğü üzere baya da büyük hayranısın ama hayranlığına rağmen like konusunda da pek cimriymişsin kız ya da beğenilerini geri çektin ?Birimiz de gidip bi ss almamışız tüüü. Neyse gözümüze mi inanalım Saadet'e mi. Yok ben bundan sonra Saadet 'e inanmam. Bugün Cem ile alakalı yaptığı açıklama da pek inandırıcı gelmedi. Ayrıca kendi profilinde de Cem ile alakalı bütün etiketlere izin veriyor, Serenay ile olanları kabul etmiyor. . . #magazin #magazinhaberleri #saadetozsırkıntı #cemyılmaz #serenayss #serenaysarikaya #magazin #dedikodu #sondakika #haber #magazingündemi #like4like #likelike #liketimes

A post shared by Ekşi Blog ‼️ ? (@eksiblog) on

Saadet Özsırkıntı’nın, Instagram hesabından Serenay Sarıkaya’yı takipten çıkardığı iddia edildi. Birsen Altuntaş’a Serenay’ı hiçbir zaman takip etmediğini söylemiş Saadet Hanım. Ancak Gossipasta adlı Instagram hesabına göre takip etmişti.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri