Ana SayfaMagazinSerenay Sarıkaya ünlü bir iş adamıyla aşk yaşıyor!

Serenay Sarıkaya ünlü bir iş adamıyla aşk yaşıyor!

Geçen hafta Kerem Bürsin ile ayrılan Serenay Sarıkaya ünlü bir iş adamıyla aşk mı yaşıyor? Şaşırtan iddia 2. Sayfa programında dile getirildi. Konuşulanlara göre Serenay Sarıkaya ünlü bir iş adamıyla aşk yaşıyor. Programda iş adamının kim olduğu belirtilmedi ancak ismindeki harfler neredeyse teker teker sayıldı.

Serenay Sarıkaya ile Kerem Bürsin’in neden ayrıldıkları sorusu hala kafaları kurcalarken güzel oyuncunun bir iş adamıyla aşk yaşamaya başladığı iddia edildi. 2. Sayfa programının aldığı bilgilere göre Serenay Sarıkaya’nın çok ünlü bir iş adamıyla aşk yaşadığı iddia edildi.

İşte Instagram’da yer alan o video.

Evlilik sözleşmesi ilişkiyi bitirdi iddiası

Bir reklam çekiminde başlayan Serenay Sarıkaya ve Kerem Bursin’in 3.5 yıllık ilişkileri geçen hafta itibariyle noktalandı. Bu aşkın ayrılık sebebi olarak, Kerem Bursin’in evlenme teklifi ettiği, Sarıkaya’nın evlilik sözleşmesi istediği ve bu durumun ilişkilerinin yıpranmasına yol açtığı iddialar arasındaydı.

Bir diğer iddia ise, Serenay’ın kariyerinde yükselişe geçmesi ve Kerem Bursin’in iş hayatının durgun olmasıydı. Bu ilişkiye inanmayıp, reklam ilişkisi diyenlerde oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz