Ana SayfaMagazinSerenay Sarıkaya ve Barış Arduç'un yolları o dizi için ayrıldı! Barış Arduç...

Serenay Sarıkaya ve Barış Arduç’un yolları o dizi için ayrıldı! Barış Arduç ve Serenay Sarıkaya aynı dizide oynamaktan neden vazgeçti?

Serenay Sarıkaya ve Barış Arduç'un yolları o dizi için ayrıldı! Barış Arduç ve Serenay Sarıkaya aynı dizide oynamaktan neden vazgeçti? Yeni sezonda Uyanış Büyük Selçuklu dizisiyle anlaşan Barış Arduç'un hayranlarını üzen bir gelişme yaşandı

Serenay Sarıkaya ve Barış Arduç’un yolları o dizi için ayrıldı! Barış Arduç ve Serenay Sarıkaya aynı dizide oynamaktan neden vazgeçti?
Yeni sezonda Uyanış Büyük Selçuklu dizisiyle anlaşan Barış Arduç’un hayranlarını üzen bir gelişme yaşandı.

Serenay Sarıkaya ve Barış Arduç’un yolları o dizi için ayrıldı

Trt ekranlarında seyirciyle buluşan Pazartesi günlerinin sevilen dizisi Uyanış Büyük Selçuklu dizisi yeni sezonda Türk televizyonlarında denenmemiş bir yöntemle izleyici karşısına çıkacak. Yeni sezonda Uyanış Büyük Selçuklu dizisinde  geçmişi anlatılacak. Geriye dönük anlatımla izleyici karşısına çıkacak dizide Barış Arduç, Sultan Alparslan rolünü oynayacak.

Barış Arduç ve Serenay Sarıkaya aynı dizide oynamaktan neden vazgeçti

tv100’den Birsen Altuntaş’ın haberine göre Barış Arduç ve Serenay Sarıkaya dijital platformda yayınlanacak bir proje için bir araya gelecekti ama Barış Arduç ‘Uyanış Büyük Selçuklu’ dizisiyle anlaşmaya vardığı için bu projeden çekildi.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri