Ana SayfaMagazinSerenay Sarıkaya'dan Haldun Demirhisar açıklaması! Serenay Sarıkaya Haldun Demirhisar ile arkadaş olduklarını...

Serenay Sarıkaya’dan Haldun Demirhisar açıklaması! Serenay Sarıkaya Haldun Demirhisar ile arkadaş olduklarını söyledi

Serenay Sarıkaya'dan Haldun Demirhisar açıklaması! Serenay Sarıkaya Haldun Demirhisar ile arkadaş olduklarını söyledi. Cem Yılmaz'dan sonra adı Haldun Demirhisar ile anılan Serenay Sarıkaya, çıkan aşk iddialarına cevap verdi. Detaylar haberimizde!

Serenay Sarıkaya’dan Haldun Demirhisar açıklaması! Serenay Sarıkaya Haldun Demirhisar ile arkadaş olduklarını söyledi. Cem Yılmaz’dan sonra adı Haldun Demirhisar ile anılan Serenay Sarıkaya, çıkan aşk iddialarına cevap verdi. Detaylar haberimizde!

Serenay Sarıkaya’dan Haldun Demirhisar açıklaması

Güzel ve başarılı oyuncu Serenay Sarıkaya, iş adamı Haldun Demirhisar ile 1 ay önce çıkan aşk dedikodusunu yalanlamıştı. Serenay Sarıkaya, Cem Yılmaz’ın da yakından tanıdığı Haldun Demirhisar ile Göcek’de görüntülendi. Cem Yılmaz ile ilişkisine nokta koyduktan sonra kendisinden yine yaşca büyük olan Haldun Demirhisar ile adı anılan Serenay Sarıkaya sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile aşk haberlerini yalanlayarak “Arkadaşız” demişti.

Geçtiğimiz günlerde ortaya çıkan yeni görüntüler ise Serenay Sarıkaya ile Haldun Demirhisar aşk haberlerini yeniden alevlendirdi. Serenay Sarıkaya, ‘Arkadaşım’ dediği Haldun Demirhisar’ın Göcek’teki çiftlik evinde görüntülendi. Oyuncunun 1 aydır bu evde kaldığı ortaya çıktı.

Serenay Sarıkaya, Ünlü iş adamı Haldun Demirhisar’ın ellerine krem sürerken objektiflere takıldı. Haldun Demirhisar’ın kilolarından kurtulmak için mide küçültme ameliyatı olacağı konuşulanlar arasında.

“Yeni bir şey söylemek istemiyorum”

Önceki gün Etiler’de görüntülenen Serenay Sarıkaya, o fotoğraflarla ilgili sorular üzerine şöyle dedi: Yeni bir şey söylemek istemiyorum. Daha önce de bu haberleri yalanlamıştım zaten. Görüntülendiğim yer benim evim. Arkadaşlarımla bir araya gelmem kadar doğal bir şey olamaz. Her seferinde aynı haberleri yalanlamak istemiyorum.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,706TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri