Ana SayfaTürkiyeA Haber sokağa çıkma yasağına karşı! Serhat Albayrak'ın elemanı yine saldırıya geçti

A Haber sokağa çıkma yasağına karşı! Serhat Albayrak’ın elemanı yine saldırıya geçti

Cemil Barlas sokağa çıkma yasağı eleştirilerini arttırdı. Serhat Albayrak medyasında çalışan Cemil Barlas'ın hükümeti hedef alan açıklaması kafa karıştırdı.

A Haber’de uzun süredir annesi Canan Barlas’ın yanında program yapan Cemil Barlas, hükümete eleştirilerini yineledi. Sokağa çıkma yasağının en sert şekilde karşısında duran Cemil Barlas, AK Parti hükümetine eleştirilerini sıraladı.

Serhat Albayrak yönetimindeki A Haber’de program yapan ve sık sık Sağlık Bakanı Fahrettin Koca’yı eleştiren Cemil Barlas, AK Parti hükümetine bağlı çalışan Bilim Kurulu üyelerinin sokağa çıkma tavsiyelerini yerden yere vurdu:

  1. Şu an marketler tıklım tıklım.. insanlar karantinaya hazırlanıyor.. hafta sonu olacak tüm temas şu an gerçekleşiyor.. bilim kurulu hiç akıllanır mı acaba?
  2. Bilim kurulu ne yapsın diye soran çok.. yasaklardan vaz geçsin demeyi akıl eden yok.. insan doğası, ihtiyaçları diye bir şey var.. bir noktadan sonra teması kesmek demek yaşamamak demek.

Sokağa çıkma yasağını Erdoğan açıklamıştı

Sokağa çıkma yasağını hatırlanacağı gibi Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamıştı. Cumhurbaşkanlığı Kabine Toplantısı sonrası yeni koronavirüs tedbirlerini açıklayan Erdoğan, yeniden tırmanışa geçen koronavirüs salgınını nedeniyle sokağa çıkma yasağının genişletildiğini “Hafta içi her gün gece saat 21.00 ile sabah 05.00 arasında genel sokağa çıkma yasağı sınırlaması uygulanacaktır. Hafta sonu sokak kısıtlaması cuma akşam saat 21.00’den pazartesi sabah saat 05.00’e kadar geçerli olacak” sözleriyle anlatmıştı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri