Ana SayfaTürkiyeİşte erişim yasağı istenen Serhat Albayrak haberi

İşte erişim yasağı istenen Serhat Albayrak haberi

Akşam saatlerinde mail yoluyla Medya Notu genel yayın yönetmeni Serhat Ramay'a bir mesaj geldi. Mailde Serhat Albayrak hakkında yapılan bir habere erişim yasağı istenmekteydi.

Akşam saatlerinde mail yoluyla Medya Notu genel yayın yönetmeni Serhat Ramay’a bir mesaj geldi. Mailde Serhat Albayrak hakkında yapılan bir habere erişim yasağı istenmekteydi.

Serhat Albayrak, Meral Akşener’in Takvim gazetesi hakkındaki sözlerini haberleştiren Medya Notu yayınına erişim engeli istedi. 

Medya Notu’nda geçen ay İyi Parti lideri Meral Akşener’in Serhat Albayrak’a ait Takvim gazetesi hakkındaki çok konuşulan sözleri haberleştirilmişti.

Şubat ayının ilk günlerine bilindiği gibi Takvim gazetesinin “Bu haberi okumadan markete gitmeyin” şeklindeki skandal manşeti damga vurmuştu.

Meral Akşener grup toplantısında Takvim’in utanç dolu haberini kartona bastırıp bütün Türkiye’ye gösterdi.

Akşener bununla da kalmayıp Takvim gazetesinin Serhat Albayrak’a ait olduğunu hatırlatarak “Damadının kardeşi, elinin altındaki gazeteler üzerinden kuyunu mu kazıyor” diye sordu.

Medya Notu olarak İyi Parti Genel Başkanı Meral Akşener’in Serhat Albayrak hakkındaki sözlerini doğrudan haberleştirdik. Ancak bu akşam Medya Notu Genel Yayın Yönetmeni Serhat Ramay’a bir mahkeme kararı gönderildi. Kararda haberin kaldırılması istendi.

Haberi kaldırdık ancak olay hakkında yeni bir haber yapmaktan da kendimizi alamadık.

Ülkede yoksulluk, açlık, geçim sıkıntısı katlanarak büyürken Takvim gibi bir gazetenin “Bu haberi okumadan markete gitmeyin” tarzındaki milletle dalga geçen manşeti Türk basın tarihinde utanılacak bir leke olarak orada duruyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri