Ana SayfaTürkiyeSerhat Albayrak medyadan çekiliyor! Gemiyi ilk o terk etti

Serhat Albayrak medyadan çekiliyor! Gemiyi ilk o terk etti

Ankara’nın son zamanlarda daha da boğuculaşan o kıvrımlı koridorlarında konuşulanlara göre Serhat Albayrak medyadan çekiliyor.

Ankara’nın son zamanlarda daha da boğuculaşan o kıvrımlı koridorlarında konuşulanlara göre Serhat Albayrak medyadan çekiliyor. AK Parti medyası oluşturma iddiasıyla yola çıkan ancak ne kendi ne de AK Parti’nin hedeflerine ulaşabilen Serhat Albayrak’ın medyayı terk etmesinin an meselesi olduğu konuşuluyor. Hilal Kaplan’ın TRT’ye atanmasını Albayrak sonrası medyadaki kompozisyonda kendini sağlama alma hamlesi olarak okuyanlar da var.

AK Parti’nin yelkenlerini rüzgarla doldurma görevinde başarısız olan Serhat Albayrak, kardeşi Berat Albayrak’ın görevinden istifasıyla da derin bir burukluk yaşadı.

Sabah, ATV ya da A Haber için akıtılan onca kaynağa rağmen etkili olamayan medya grubunda büyük el değiştirmelerin yaşanacağı an artık çok yakın.

Besleme medya olarak adlandırılan kanallarda, gazetelerde yazan Pelikancı isimlerin nerelerde istihdam edileceği kafalarda büyük bir soru işareti.

Hilal Kaplan’ın TRT yönetimine atanması, çekilmeyi kafasına koyan Serhat Albayrak sonrası için medyada yaşanacak büyük değişimle birlikte de düşünülebilir.

Çok uzun bir zamandır kendine AK Parti’nin amiral gemisi muamelesi yapan Turkuvaz Medya’da yaşanacak büyük değişimin detayları yakın zamanda daha da netleşecek.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,699TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri