Ana SayfaTürkiyeSerhat Albayrak'ın amiral gemisi Sabah, Gelecek Partisi'ne kumpaslara başladı! Cuma İçten'den o...

Serhat Albayrak’ın amiral gemisi Sabah, Gelecek Partisi’ne kumpaslara başladı! Cuma İçten’den o karalamaya jet yanıt

Sabah gazetesinin kasıtlı şekilde Gelecek Partili Cuma İçten hakkında yaptığı karalama haberlerine yanıt İçten'den geldi.

İşte Sabah gazetesinde kasıtlı olarak yayınlanan o haberlere Cuma İçten’in cevabı…

Belli bir medya grubu çok olayda olduğu gibi skandallara imza atacak tek taraflı iftira ve yalan içerikli sözde bir  haber yayınlayarak şahsımı hedef haline getirmiştir. Arıtürk hukuk bürosunda danışmanlık yaptığını iddia ederek ve sayın cumhurbaşkanımızın yeğeni ile ortak işler yaptığı iddiası ile her yerde hakkımda iftira ve yalanlar atarak gündeme gelen ve siyasi kimliğim dolayısı ile savcıları ve hakimleri etkilemeye çalışan Fehmi Öztürk son olarak Sabah gazetesi ve onların arkasındaki bir üst akıl ile şahsıma bir kumpas kurmaya çalışmaktadırlar. 

Fehmi Öztürk ve Fırat Muşlu uzun yıllardır ortaklık yapmış iki kişidir. Şahsımın Fehmi Öztürk ile bir hukuku yoktur ve olmamıştır. 2017 yılında İki ortak kendi aralarında çıkan uyuşmasızlık nedeni ile benim de içinde olduğum 5 kişiye kendileri müracaat etmiş ve Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerince ARABULUCU vasfı 2018 başında resmi görevli TAHKİM KURULU kurulmuş ve 6 ay, 230 saat süren yargılama sonucunda mahkeme adına bir yargılama yapılmış ve bunun sonucu olarak da 5 ayrı resmi BİLİR KİŞİ raporundan sonra son bilir kişi raporuna göre Fehmi Öztürk 48.225.568 TL ve  + 4.252.000 ABD doları şirkete geri getirmesine karar verilmiştir. ARABULUCU olarak bizler bilir kişi raporunun oy birliği ile kabul etmiş ve konuyu yargıya havale etmiştik.

Ancak Fehmi Öztürk bilir kişi raporunu oy birliği ile kabul eden heyet üyeleri hakkında savcılığa ÖRGÜT KURMAK, YAĞMA, ZORLA SENET ALMA gibi iftiralar ile suç duyurusunda bulunmuş savcılık 6 ay süren hazırlık soruşturma sonucunda SORUŞTURMAYA YER OLMADIĞINA dair takipsizlik kararı vererek, Fehmi Öztürk’ün hakkımızda attığı tüm iftiralar kendi şikayeti ile savcılık kararı ile boşa çıkmıştır.

35 ayrı dava açtım

İki yıl susan Fehmi Öztürk şahsımın Ak Parti’den istifasından sonra sosyal medyadan iftira içerikli paylaşımlar yapışmış ve siyasi kimliğim üzerinden dikkat çekerek Fırat Muşlu ile devam eden davaları etkilemeye çalışmaktadır. Şahsıma yaptığı hakaretlerden dolayı 35 ayrı dava açmış bulunmaktayım. 

Fehmi Öztürk, süreç içerisinde binlerce mesajlar ve yazışmalar olmuş bazı e-mail ve whatsap yazışmalarında yapılan haksızlığı ve hatalarını itiraf etmiştir. Kendi el yazısı ile de tüm bunları ifadesinde dile getirmiştir tüm belgeler mahkemelerde bulunmaktadır. Fehmi 22.03.2018 tarihinde şahsıma mesaj atarak “Ben psikolojik sorunlar yaşıyorum mağdur ettiğimiz insanların bedduası bizi işin içinden çıkmaz hale getirmiştir” demiş devamında ise şahsıma ithafen “Cuma İçten’in okula verdiği emekler, Süleyman beyin göz nuru rapor, benim insanlara verdiğim vaatler dalavereler” diyerek insanları nasıl mağdur ettiğini ve dalavere ( Türk dil kurumuna göre anlamı; yalan dolan gizlice görülen kötü iş gizli oyun ) yaptığını  itiraf etmiştir.  Yine benzeri yazışmalarda 20.06.208 tarihinde bana verdiği cevapta, “Benim hastalığımı ve hastalığımdan dolayı gördüğüm halüsinasyon vakalarını bile alet edecek kadar” diyerek cevap vermiş ve hasta olduğunu ve geçmişte bu hastalığa ilişkin tedavi gördüğünü yazılı olarak kabul etmiştir. 

Fehmi Öztürk üst bir akla teslim olarak bir grubun sistematik çalışması sonucunda şahsımın kimliğinden dolayı bir algı oluşturulmak  istenmektedir. Aksi durumda;

  • Fehmi Öztürk ile hiçbir ticari bağlantım olmamasına rağmen buna ilişkin resmi hiçbir belge ortaya konulmamasına rağmen ismim bu işlerde neden geçmektedir? 
  • İstanbul Cumhuriyet Başsavcılığı birçok iddia edilen suçlara ilişkin 6 ay süren bir soruşturma sonucunda neden ben ve heyet hakkında SORUŞTURMAYA YER OLMADIĞINA DAİR karar vermiştir?
  • Tahkim Kurulu, Türkiye Cumhuriyeti mahkemelerince Fehmi Öztürk tarafından yetkilendirilerek kurulmuştur. Kendi eli ile kurduğu bir tahkimi neden zan altında bırakmakta ve tüm kararlar oy birliği ile alınmasına rağmen 5 üyesi olan kurulda sadece şahsımı hedef almaktadır? 
  • Daha önce sosyal medyadan hakaret ettiği paylaşımları neden kaldırmıştır? 
  • 2017 ve 2018 yılını ilgilendiren bu olay 2 yıl sonra neden gündeme getirilmiştir? 
  • Gelecek Partisi kurucusu olana kadar hiçbir yerde gündeme getirilmeyen bu olaya kim ve kimlerce gündeme taşınmak istenmektedir. Arkasındaki bu üst akıl kimdir? 
  • Fehmi kimler tarafından darp edilmiştir ? Darp edilenler ile Tahkim kurulunun ne ilgisi vardır ?
  • Haberi yapan “Sabah gazetesi ve gazeteci OSMAN ASİLTÜRK” taraf olarak neden benim görüşümü almamışlardır. 
  • Konuya ilişkin SAVCILIK KARARINI kamuoyu ile paylaşmama rağmen ve gazeteye TEKZİP yollamamıza rağmen tekzip neden yayınlanmamıştır. Hakaret ve iftira içerikli deli saçması laflar ile kimler ne yapmaya çalışmaktadır. 
  • Tahkim kurulu TARAF avukatlarının huzurunda protokol yapmasına şahit olmuş ve avukatlar huzurunda her iki taraftan alınan teminat senetleri Fehmi Öztürk’ün yedi emin tayin ettiği bir avukata verilmiştir. Zorla senet alma olayı yoktur bu belgeli ve şahitlidir. 

Değerli kamuoyu,

19 Ağustos 2019 tarihinde Ak Parti’den istifa edip Prof. Dr. Ahmet Davutoğlu ile hareket edeceğim dediğim günden beri onlarca insanı mağdur etmiş olan Fehmi Öztürk bana iftiralar atmakta ve isimin üzerinden Fırat Muşlu ile yaşadıkları olayları gündeme getirmek için iktidara yanlamaya ve dikkat çekmeye çalışmaktadır.  

Fikirlerimiz ile mücadele edemeyenler, söz hakkı bile vermeyip görüşümüzü bile almayanlar, medya gücü ile “psikolojik tedavi gördüğünü iddia eden” biri üzerinden şahsımı karalamaya çalışmaktadırlar. Yaptıkları sözde haberde bile ARABULUCU ve TAHKİM KURULU başkanı olduğumu küçük puntolar ile yazmalarına rağmen iki ortak arasındaki sorunların sebebi benmişim gibi iftira atmışlardır. Tüm bunlar ile hukuk karşısında hesaplaşmaya devam edeceğim. 

Kanunun heyet üyelerine verdikleri yetkiyi kullanarak Fehmi ve Fırat’ın yazılı istek beyanı ile hakemlik ARABULUCULUK yaptığımız bir olay seviyesizce iftiralar ile bu noktaya getirildi. Mahkemelerin verdiği kararlar doğru da olsa, yanlış da olsa, hakimleri yargılamak yerine üst mahkemelere gidilirken, oy birliği ile alınan TAHKİM KARARINA istinaden hukuk tanımaz yapılar tarafından linç edilmeye çalışılmaktayım. Hukuki haklarımı koruma adına bu yalan ve iftira haberleri yapanlar ile mahkemelerde hesaplaşacağım. 

Saygılarımla
Cuma İÇTEN

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,682TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri