Ana SayfaMagazinSerkan Kaya Seren Serengil'i darp mı etti? Seren Serengil ve Serkan Kaya...

Serkan Kaya Seren Serengil’i darp mı etti? Seren Serengil ve Serkan Kaya arasındaki gerginlik ne?

Serkan Kaya Seren Serengil'i darp mı etti? Seren Serengil ve Serkan Kaya arasındaki gerginlik ne? Serkan Kaya ve Seren Serengil arasında ipler iyice gerildi. Sosyal medya hesaplarından birbirlerine ateş püskürdüler.

Serkan Kaya Seren Serengil’i darp mı etti? Seren Serengil ve Serkan Kaya arasındaki gerginlik ne? Serkan Kaya ve Seren Serengil arasında ipler iyice gerildi. Sosyal medya hesaplarından birbirlerine ateş püskürdüler.

Serkan Kaya Seren Serengil’i darp mı etti

Kısa süre önce bir düğünde karşılaşan Serkan Kaya ve Seren Serengil arasında tartışma çıktı. Eski bir husümetten dolayı tartışan ikili yaşanan gerginliği sosyal medya hesaplarına taşıdı.

Seren Serengil sosyal medya hesabında Serkan Kaya’nın kendisine şiddet uyguladığını açıkladı. Sosyal medyada büyük yankı uyandıran açıklamada sonra takipçilerinden Seren Serengil’e destek yorumları geldi.

Seren Serengil ve Serkan Kaya arasındaki gerginlik ne

Seren Serengil, yıllar önce Serkan Kaya’yı “Herşeyi İbrahim Tatlıses’e benziyor” diye eleştirmişti. Bir kaç ay önce Ankara’da katıldıkları bir düğünde karşılaşan Seren Serengil ve Serkan Kaya aynı masada oturdu ve aralarında tartışma çıktı.

İkili arasında çıkan tartışmaya Serkan Kaya’yı eleştirerek Arto’da dahil olunca ipler iyice gerildi. Sosyal medya hesabından paylaşımda bulunan Serengil, Serkan Kaya’nın kolunu sıkıp kendisini tehdit ettiğini, şikayetçi olacağını söyledi.
İddiaların hedefinde olan isim Serkan Kaya, sosyal medya hesabından paylaştığı videoyla cevap verdi.

Kaya, sosyal medya hesabından paylaştığı videoyla aylar önce yaşanan tartışmayı şu şekilde anlattı: “Bir arkadaş var bana kafayı takmış. Ne iş yaptığını dahi bilmiyorum. Beni ustalarımla kıyaslıyor. Haddini çok aştın S.S.. Senin baban çok kıymetliydi ama öyle bir babadan böyle bir evlat. Ailene karşı belki iyisindir ama sanat camiasına çok gaddarsın. Babandan ötürü gazetelerde ve televizyonlarda yer almışsın ama senin hiçbir fonksiyonun yok. 1-2 tane film çekmişsin ama oyunculuğun berbat.
7-8 ay önce Ankara’da bir abimin kızının düğününe gittim herkes maskeli ben de. Abimi sahneye çıkar playback yaparım ama maskemi çıkarmam çünkü pandeminin en yoğun olduğu dönemdi herkes video çeker benim maskesiz olmam çok hoş olmaz dedim. 1-2 şarkı okuyup indim. Peşime de Arto mudur zırto mudur o arkadaş çıktı. Her zamanki gibi şebekliğini yaptı. Bu Seren arkadaşımız onu orada masada fişekledi tabi. Git o ‘Serkan Kaya’yı sahnede rezil et’ der gibi. O gerizekalı da onun sözüne aldanarak sahnede bana ‘B.. gibi sahne yapmışsın’ dedi”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri