Ana SayfaTürkiyeSerkan Özcan: 128 milyar dolarını satan adamla helalleşilmez

Serkan Özcan: 128 milyar dolarını satan adamla helalleşilmez

Kemal Kılıçdaroğlu’nun başlattığı helalleşme tartışmalarına Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan da katıldı. Özcan “Merkez Bankası’nın 128 milyar dolarını satan adamla helalleşilmez” diyerek tartışmaya farklı bir boyut kazandırdı.

Gelecek Partisi sosyal medya hesabından bir video paylaştı. Parti Sözcüsü Özcan, videodaki konuşmasında gündemde olan ‘helalleşme’ tartışmalarına yönelik olarak ‘Türkiye’de Merkez Bankası’nın 128 milyar dolarını satan adamla helalleşilmez’ diyor.

Gelecek Partisi sosyal medya hesabından yeni bir video paylaştı. ‘Aslolan insandır, insanın onurudur’ başlığı ile paylaşılan videoda ilk olarak Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan’ın ‘İşin adını ne koyduğumuzun hiç bir önemi yok Türkiye’de Merkez Bankası’nın 128 milyar dolarını satan adamla helalleşilmez” dediği anlar görülüyor.

Özcan’ın konuşmasının yer aldığı video arasında Berat Albayrak’ın ‘dolar on lira olacak ya çok beklersiniz’ sözleri de paylaşılırken Özcan konuşmasına “Yandaş müteaahitlere verilen projelerle ilgili helalleşme olmaz, onun adı helalleşme değil hesaplaşma olacak. Bu ükede vatandaş hep mağdur oldu bizim Türkümüz de, kürdümüz de, Alevimiz de sünni mi de yoksul demokratik, özgür, hukuk devleti içerisinde yaşayamamaktadır. Bu nizamı değiştirecek bir tepki gerekiyor bunun siyaset üstü olması lazım, Türkiye’ye yeni bir siyaset lazım! ” diyerek devam ediyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri