Ana SayfaTürkiyeSerkan Özcan'dan AK Parti'ye aşı tepkisi: Tam da size yakışan bir ahlak!

Serkan Özcan’dan AK Parti’ye aşı tepkisi: Tam da size yakışan bir ahlak!

Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan, Twitter üzerinden AK Parti MKYK üyelerinin aşı olmasına ilişkin yaptığı paylaşımla tepki gösterdi

Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan, kişisel Twitter hesabından AK Parti MKYK üyelerinin de Recep Tayyip Erdoğan ile beraber koronavirüs aşısı olmasına tepki gösterdi.

Çin aşısının onaylanmasının ardından Türkiye’de de aşılama süreci sağlık çalışanlarıyla başladı. Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın ardından AK Parti MKYK üyelerinin yanı sıra AK Parti Niğde Milletvekili Selim Gültekin ve eşi Begüm Gürbüz Gültekin ile MHP Gaziantep Milletvekili Ali Muhittin Taşdoğan da sağlıkçı kontenjanından aşı yaptıran vekillerden oldu.

Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan, Twitter’dan yaptığı açıklamayla duruma tepki gösterdi. Özcan, paylaşımında şu ifadelere yer verdi: “Kronik rahatsızlıkları nedeniyle riskli grupta yer alan milyonlarca insanımız ve sağlık çalışanlarımız henüz aşılanmamışken, AK Parti MKYK üyelerinin aşılanması tam da size yakışan bir ahlak!! Sn. Sağlık Bakanı, açıkladığınız aşılanacaklar listesinde MKYK üyeleri de var mıydı?”

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,714TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri