Ana SayfaTürkiyeSerkan Özcan'dan Fahrettin Altun çıkışı

Serkan Özcan’dan Fahrettin Altun çıkışı

Gelecek Partisi Sözcüsü ve Genel Başkan Yardımcısı Serkan Özcan, Kanal 42'de Reaksiyon programının konuğu oldu

Kanal 42’de Reaksiyon programının konuğu olan Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan, Rümeysa Zügül ve Muhammed Okur’un sorularını yanıtladı.

Gündeme ilişkin görüş ve önerilerini aktaran Serkan Özcan, iktidarın ekonomi yönetimindeki hatalarına değinirken hataların faturasını milletin ödediğini söyledi.

İktidar cenahında israf ve şatafat düzeninin hüküm sürdüğünün altını çizen Özcan, AK Parti – MHP koalisyonunun halktan koptuğunu belirterek kamudaki israf düzenine de işaret etti.

Gelecek Partisi Sözcüsü, Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’un birden fazla maaş almasına ilişkin yaptığı ‘hayır – hasenat’ açıklamasına da değinerek şu sözleri söyledi:

Kamu garantili sevap!

“İletişim Başkanı çıkıp ne dedi? Evet ben birden fazla maaş alıyorum ama bunu hayır hasenata kullanıyorum dedi. AK Parti – MHP koalisyonunun Türkiye’yi getirdiği nokta budur. Kamu garantili projelerden sonra şimdi kamu garantili sevap.”

Sorduk mu bu paraya hayır hasenat yapıyor musun diye?

Özcan, konuya ilişkin sözlerini şöyle sürdürdü: “Beyefendi demiyor ki ben bunu fazladan alıyorum. Yanlış yapıyorum demiyor, hatasını kabul etmiyor da hayır hasenata harcıyormuş. Kim sordu sana nereye harcadığını? Sorduk mu bu paraya hayır hasenat yapıyor musun diye? Fazladan aldığını itiraf edip, özür dileyip istifa etmek yerine ‘ben onla sevap işliyorum’ diyor. Hangi parayla sevap işliyorsun? Milletten alıp da cebine koyduğunuz parayla sevap işliyorsun.”

Serkan Özcan’ın konuk olduğu Reaksiyon programı aşağıdaki linkten izlenebilir:

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri