Ana SayfaTürkiyeSerkan Özcan'dan Fahrettin Altun çıkışı: Kamu Garantili Sevap!

Serkan Özcan’dan Fahrettin Altun çıkışı: Kamu Garantili Sevap!

Partisinin gündeme ilişkin görüş ve önerilerini açıklamak için her çarşamba olduğu gibi kameralar karşısına geçen Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan, çok konuşulacak bir tanımlama yaptı

Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan, partisinin gündeme ilişkin görüş ve önerilerini paylaşmak için kameralar karşısına geçti.

Özcan, ekonomi ve dış politika üzerinden iktidarı sert sözlerle eleştirirken geçtiğimiz hafta yaptığı açıklamayla huzur hakkını hayır hasenat işlerine harcadığını söyleyen Cumhurbaşkanlığı İletişim Başkanı Fahrettin Altun’a da ağır eleştiriler yöneltti.

Bu düzenin ismi beleşe yaşam düzeni!

“Daha fazla hukuksuzluğa, kuralsızlığa, bedavadan kazanmaya müptela hale geldiler” diyen Özcan, AK Parti’nin kurduğu düzeni beleşe yaşam düzeni olarak niteledi.

“Millet işsizlikten kırılırken bir kişiye beş maaş düzeni” ifadelerini kullanan Özcan, şunları söyledi:

Alıyorum ama ne yapıyorum?

İletişim Başkanı Fahrettin Altun ve eşi Fatmanur Altun’un farklı kurumlardan aldığı maaşa da değinen Gelecek Partisi Sözcüsü, Altun’un geçtiğimiz hafta konuya ilişkin yaptığı açıklamayı da eleştirdi.

Özcan, şunları söyledi:

Beş maaş alan iktidarın memuru çıkıp ne dedi: Maaşları alıyorum ama ne yapıyorum bir de onu sorun? Millet “Bana ne senin alın teriyle kazanmadığın, benim kursağımdan, benim cebimden kazandığın, hak etmediğin maaşı ne yaptığından” dedi. Peki bu memur ne dedi: “Tamam yatarak, hiçbir iş yapmadan cebime 5-6 asgari ücret kadar parayı koyuyorum ama bu parayı hayra hasenata harcıyorum” dedi. Bu da bu iktidar için bir devrim.

Kamu Garantili Sevap!

Serkan Özcan, konuya ilişkin sözlerini şöyle sürdürdü: “Evet, Kamu garantili projelerden sonra yeni bir şey daha öğrendik: Kamu Garantili Sevap! Sadece bu ülkeye yazık diyoruz, Vicdanınız sızlamıyor mu? Kendinize saygı duyup duymamanız bizi ilgilendirmiyor ama millete zerre miktarı olsa da saygı göstermeye davet ediyoruz sizi.”

Gelecek Partisi Sözcüsü Serkan Özcan’ın yaptığı haftalık değerlendirme şuradan izlenebilir:

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,712TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri