Ana Sayfa Magazin Serkay Tütüncü ile İlayda Alişan sevgili mi? Dizi setinden aşk doğuyor

Serkay Tütüncü ile İlayda Alişan sevgili mi? Dizi setinden aşk doğuyor

Serkay Tütüncü ile İlayda Alişan sevgili mi? Dizi setinden aşk doğuyor! Masumiyet dizsinin yıldız isimlerinin se ve set dışı hallerini görenlerin kafası karıştı. Haliyle "Yeni bir aşk mı doğuyor?" soruları kaçınılmaz oldu. Cevabı haberimizde!

Serkay Tütüncü ile İlayda Alişan sevgili mi? Dizi setinden aşk doğuyor! Masumiyet dizsinin yıldız isimlerinin se ve set dışı hallerini görenlerin kafası karıştı. Haliyle “Yeni bir aşk mı doğuyor?” soruları kaçınılmaz oldu. Cevabı haberimizde!

Serkay Tütüncü ile İlayda Alişan sevgili mi

Masumiyet dizisinde Serkay Tütüncü ile başrolü paylaşan ve dizide Ela karakterine hayat veren İlayda Alişan’ın arasından su sızmıyor. Instagram hesabında 2 milyona yakın takipçisi bulunan İlayda Alişan’ın son paylaşımındaki Serkay Tütüncü detayı dikkatlerden kaçmadı. İkilinin samimi halleri takipçilerinin diline düştü.

Hülya Avşar, Mehmet Aslantuğ, Deniz Çakır ve Serkan Tütüncü’nün başrollerini paylaştığı ‘Masumiyet’ dizisinde ‘Ela’ karakterini canlandıran İlayda Alişan ile Serkay Tütüncü arasında aşk iddiaları sosyal medyayı salladı. Çiftin her fotoğrafının altına “Çok yakışıyorsunuz”, “Açıklayın artık” gibi yorumlar gelirken ikili sessizliğini korumaya devam ediyor.

25 yaşındaki İlayda Alişan’ın “Biliyorum beni çekmeyi seviyorsun” sözlerine Serkay Tütüncü “Bu çocuk daha ne yapsın” yanıtını verdi. Bu tarz yorumlaşmalar da aşk iddialarını fitillemeye devam ediyor.

 

Takip Et

20,204BeğenenlerBeğen
18,142TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri