Ana SayfaMagazinSev Yeter 255. bölüm fragmanı ve özeti

Sev Yeter 255. bölüm fragmanı ve özeti

Kanal 7 ekranlarında tutkulu bir aşk hikayesinin anlatıldığı Sev Yeter adlı Hint dizisinin 255. Bölüm fragmanı yayınlandı. Gece yarısında ekrana gelen Sev Yeter dizisinin 255. Bölüm fragmanı önemli ipuçları veriyor.

Sev Yeter 255. bölüm fragmanı

Dizinin Çarşamba günü yayınlanan yeni bölümünde neler yaşanacak? Sev Yeter dizisinde Bhalla ailesinin erkekleri kadınlardan 24 saatliğine izin aldılar. Ne yapacaklarını tartışırken akıllarına Vidyud gelir. Vidyud onları evine çağırdığında Nişa Vidyud’a bir hediye gönderir. Telefon açar ve ‘sen benimsin’ diyerek onu kızdırır.

Vidyud Abhi’den yardım ister. Raman, Adi, Romi ve Bay Bhalla birlikte bara giderler. İşita ve diğer kızlar onları Şaravan’ın kalem kamerası sayesinde izlemektedir. Ancak kalem yere düşünce her şey ortaya çıkar.

İşita ve kızlar yeri bildiklerini söyleyerek erkek kılığına girerek giderler. Bara geldiklerinde kocalarının kızlarla dans ettiklerini görürler. Onlarda dansa katılırlar ve kızları kocalarının ellerinden alırlar. Raman İşita’ya çok güzel dans ettiğini söyler. İsmini sorar.

Erkek kıyafetlerini görüyor

İşita kızları toplayarak ‘onlardan önce eve gitmeliyiz’ der. Raman ve diğer erkekler eve giriyorlar ve eşlerini kontrol ediyorlar. Mihika onlardan önce geldikleri için seviniyor. Raman odasına tekrar girdiğinde İşita uyanmış gibi yapıyor. Raman İşita’nın değiştirdiği erkek kıyafetlerini görüyor ve durumu anlıyor.

Nişa’nın intiharı

Vidyud Raman’ı arıyor ve Nişa’nın intihar ettiğini ve ismini kağıtta yazdığını söylüyor. Raman’dan yardım istiyor. Abhi Vidyud’u soruşturuyor. Abhi seni bu kadar arayan birini neden engellemedin diyor. Avukat bunlarla Vidyud’u tutamazsınız diyor ve onu götüreceğini söylüyor. Abhi götürebileceğini ancak şehirden ayrılamayacaklarını söylüyor. Vidyud teşekkür edip çıkıyor. Dışarda İşita ve Raman ile karşılaşıyor. Raman onu eve götürmek istiyor ancak Vidyud bu davada İşita nın da ismi geçiyor diyerek reddediyor. Ancak İşita ve Raman ısrar edince eve gidiyorlar. Abhi ise Nişa nın evine giderek delil topluyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,708TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz