Ana SayfaMagazinSevim Emre: Adam arabadan iniyor ve bıçağı Gökhan’a saplayıp gidiyor

Sevim Emre: Adam arabadan iniyor ve bıçağı Gökhan’a saplayıp gidiyor

Sevim Emre oğlu Gökhan Gencebay’ın Beşiktaş’ta taksici tarafından bıçaklanmasıyla ilgili usta gaazeteci Bilal Özcan’a açıklamalarda bulundu.

Orhan Gencebay ile Sevim Emre’nin oğulları oyuncu Gökhan Gencebay dün gece İstanbul’da bir taksi şoförünün bıçaklı saldırısına uğradı.

Gökhan Gencebay’a bıçakla saldıran maganda taksici, olay yerinden birkaç kilometre ileride polisler tarafından yolu kesilerek yakalanmıştı.

Sevim Emre yaşananları Bilal Özcan’a şöyle anlattı:

Trafik magandası bir adam… Olayı görenler, olayın tanıkları hayretler içinde kaldıklarını söylüyor. Adam arabadan iniyor ve bıçağı Gökhan’a saplayıp gidiyor..

Taksici çok ağır küfürler ediyor

Bu taksi arkadan gelip geçmek istiyor. Arabayı Gökhan’ın kız arkadaşı kullanıyor ve ağır ağır gidiyorlarmış. Gökhan da yanında oturuyor. Bu kornaya basıyor, sollayıp geçerken de çok ağır bir küfür ediyor..

Eğer Gökhan’ın üzerinde ceket olmasaydı

İnanılır gibi değil. Bıçağı sapladığında Gökhan’ın üzerinde ceket var, bıçak cekete batıyor ve vücuda giriyor. Allah’tan o ceket varmış, ya ceket olmasaydı? Ceket önlüyor çok kötü bir şey olmasını. 
Gökhan’a hastanede üç dikiş atıldı.

View this post on Instagram

? ORHAN GENCEBAY’IN EŞİ SEVİM EMRE BIÇAKLANMA OLAYINI ANLATTI: ? GİYDİĞİ CEKET HAYATINI KURTARDI ?Özel Haber? ?Orhan Gencebay ile Sevim Emre’nin oğulları oyuncu Gökhan Gencebay bugün İstanbul’da bir taksi şoförünün bıçaklı saldırısına uğradı. ?Sevim Emre yaşananları Bilal Özcan'a şöyle anlattı: ?Trafik magandası bir adam… Olayı görenler, olayın tanıkları hayretler içinde kaldıklarını söylüyor. Adam arabadan iniyor ve bıçağı Gökhan’a saplayıp gidiyor.. ✔️ ÇOK AĞIR KÜFÜR EDİYOR ?Bu taksi arkadan gelip geçmek istiyor. Arabayı Gökhan’ın kız arkadaşı kullanıyor ve ağır ağır gidiyorlarmış. Gökhan da yanında oturuyor. Bu kornaya basıyor, sollayıp geçerken de çok ağır bir küfür ediyor.. ?İnanılır gibi değil. Bıçağı sapladığında Gökhan’ın üzerinde ceket var, bıçak cekete batıyor ve vücuda giriyor. Allah’tan o ceket varmış, ya ceket olmasaydı? Ceket önlüyor çok kötü bir şey olmasını.  Gökhan’a hastanede üç dikiş atıldı. ?Kimse evladını sokakta bulmadı. İnsan hayatı bu kadar ucuz mu? Adam sabıkalı çıktı. Sabıkalı bir insan nasıl taksi şoförlüğü yapar?. ?Doktorlar tetanoz ve diğer bazı aksiliklere önlem olarak bu gece hastanede kalmasını uygun gördü. Orhan da çok üzüldü ve çok şaşırdı… Ancak şimdi hepimiz çok iyiyiz, çok şükür…” ? Gökhan Gencebay'a bıçakla saldıran maganda taksici, olay yerinden bir kaç kilometre ileride polisler tarafından yolu kesilerek yakalanmıştı. ✔️ Biz de ‘Bilal Özcan Medya’ ailesi olarak Gökhan Gencebay ile değerli anne ve babasına geçmiş olsun diyoruz. #sevimemre #orhangencebay #gökhangencebay #taksici #taksi #taksişoförü

A post shared by Kaliteli Magazin (@bilalozcannofficial) on

Kimse evladını sokakta bulmadı. İnsan hayatı bu kadar ucuz mu? Adam sabıkalı çıktı. Sabıkalı bir insan nasıl taksi şoförlüğü yapar?.

Doktorlar tetanoz ve diğer bazı aksiliklere önlem olarak bu gece hastanede kalmasını uygun gördü. Orhan da çok üzüldü ve çok şaşırdı… Ancak şimdi hepimiz çok iyiyiz, çok şükür…

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz