Ana SayfaMagazinSevimli Tehlikeli 2 ne zaman başlayacak? Özcan Deniz Sevimli Tehlikeli 2'yi çekecek!

Sevimli Tehlikeli 2 ne zaman başlayacak? Özcan Deniz Sevimli Tehlikeli 2’yi çekecek!

Sevimli Tehlikeli 2 ne zaman başlayacak? Özcan Deniz Sevimli Tehlikeli 2'yi çekecek! Özcan Deniz'in 2015 yılında vizyona giren Sevimli Tehlikeli filminin devamı gelecek. Detaylar haberimizde!

Sevimli Tehlikeli 2 ne zaman başlayacak? Özcan Deniz Sevimli Tehlikeli 2’yi çekecek! Özcan Deniz’in 2015 yılında vizyona giren Sevimli Tehlikeli filminin devamı gelecek. Detaylar haberimizde!

Sevimli Tehlikeli 2 ne zaman başlayacak

Müzikal kimliğinden çok, oyuncu ve yönetmen kimliğiyle görmeye alıştığımız Özcan Deniz’in Sevimli Tehlikeli, Deniz’in şimdiye kadar yaptığı filmlerden hayli farklı bir yerde. Yine kendi yazıp yönettiği yeni filminde bu kez yalnızca kamera arkasında olmayı tercih eden Deniz, oldukça isabetli bir karar vererek eğlenceli bir film ortaya koydu.

Her karesi ile bir Hint filmi tadında olan Sevimli Tehlikeli, Zeliş ve Zarok’un eğlenceli kaçış maceralarını perdeye aktarırken, bir çok masala da selam çakıyor. Zaman zaman Sindirella çıkıyor karşımıza, zaman zaman Rapunzel, e Zarok zaten başlı başına bir Robin Hood. Hem masalsı, hem dokunaklı, hem de komik olmayı başarabilen bir film Sevimli Tehlikeli. Aşk filmleri ile izlemeye devam edeceğimizi düşündüğümüz Özcan Deniz, bir risk alarak romantik bir maceraya imza atarken, aldığı riskin altından da başarı ile kalkıyor. Sevimli Tehlikeli, eğlenceli, masalsı, dokunaklı ve de sevimli bir film.

Sevimli tehlikeli 2 konusu ne?

Zarok çok uzun yıllar önce Edirne’de henüz beşikteki bir kız çocuğunu kaçırıp, bir ailenin ömür boyu büyük acılar yaşanmasına neden olur. Aradan uzun yıllar geçer ve Zarok eline geçen bir fırsatı değerlendirir. Vicdan azabını hafifletmek için bu sefer, daha önce kaçırdığı kızı tekrar kaçırarak gerçek ailesine götürecektir! Fakat bu süreçte her iki karakteri de, aşk dolu bir macera beklemektedir…
Yönetmen ve senaristliğini üstlendiği üç filmin ardından bir kez daha kamera arkasına geçen Özcan Deniz, bu filminde de romantizmi, aşkı ve dramı harmanlıyor. Rapunzel’den Sindrella’ya Beyaz Atlı Prens’ten Robin Hood’a kadar tanıdık olduğumuz pek masalı birleştiren filmin başrollerini ise genç oyuncular Ayça Ayşin Turan ve Şükrü Özyıldız paylaşıyor. Önceki üç filmden farklı olarak Özcan Deniz bu sefer oyuncu kadrosunda yer almıyor. Filmin yapımcılığını ise Avşar Film ve DNZ Film ortak üstleniyor.

Bebekken beşiğinden kaçırılıp, kötü emelleri olan birisini babası bilerek büyüyen Zeliş, zengin bir hayatın ona göre olmadığını her fırsatta gösteren, uçarı olduğu kadar alçak gönüllü genç bir kızdır. Yıllar önce babasına yardım ederek Zeliş’i beşiğinden kaçıran Zarok ise, ufak tefek hırsızlıklar yaparak hayatını idame ettiren bir serseri. Çocukluğundan beri vizdan azabı ile yanıp tutuşan Zarok’un tek istediği, bir gün kaçırdığı o bebeği bulup, hala zaman zaman ziyaret ettiği gerçek anne ve babasına götürmektir. Kader de ona yardım eder ve Zeliş’i karşısına çıkarır. Ancak paranın peşinde olan ve Zeliş’i zorla evlendirmeye çalışan babasını atlatmaları pek kolay olmayacaktır.

Şeref Meselesi’nde iki düşmanı oynayan Şükür Özyıldız ile Taner Turan burada da düşman olarak çıkıyorlar karşımıza. Yan rollerde Zeliş’in arkadaşı olarak izlediğimiz Zeynep Anıl Tatdıran oldukça doğal bir oyun sergilerken, Necla olarak izlediğimiz Türkan Kılıç adeta bir masalın kötü kontenjanından çıkıp gelmiş gibi.

2015 yılında yayınlanan ilk filmin çok sevilmesinin ardından Özcan Deniz, 6 yıl sonra bu sefer dijital dizi olarak Sevimli Tehlikeli 2’yi hayranlarla buluşturacak. Birsen Altuntaş’ın haberine göre Sevimli tehlikeli filminin devamı için Özcan Deniz çalışmalarını sürdürmeye devam ediyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri