Ana SayfaMagazinŞevval Şahin Marcus Aral birlikte görüntülendi! Şevval Şahin Marcus Aral barıştı mı?

Şevval Şahin Marcus Aral birlikte görüntülendi! Şevval Şahin Marcus Aral barıştı mı?

Şevval Şahin Marcus Aral birlikte görüntülendi! Şevval Şahin Marcus Aral barıştı mı? Şevval Şahin, Marcus Aral ile birlikte görüntülendi. Mahkeme kararıyla uzaklaştırma kararı aldıran Şevval Şahin'in bir eğlence mekanında Marcus Aral ile eğlendiği anlar görenleri şaşkına çevirdi.

Şevval Şahin Marcus Aral birlikte görüntülendi! Şevval Şahin Marcus Aral barıştı mı? Şevval Şahin, Marcus Aral ile birlikte görüntülendi. Mahkeme kararıyla uzaklaştırma kararı aldıran Şevval Şahin’in bir eğlence mekanında Marcus Aral ile eğlendiği anlar görenleri şaşkına çevirdi.

Şevval Şahin Marcus Aral birlikte görüntülendi

Şevval Şahin eski sevgilisi Yiğit Marcus Aral, yeni sevgili Kerem Kamışlı’yı denize atmıştı. Olay sonrasında görüntüleri ortaya çıkan paylaşan Yiğit Marcus Aral sosyal medya hesabında “Güzel bir gece’’ notuyla gönderi paylaştı.
Marcus, Sabancı’ların torunu Kerem Kamışlı’yı denize attıktan sonra video çekip”Ne oldu denize mi düştün ne oldu?” diye sordu. Aralarında yaşanan gerginlik sonrası Şevval Şahin, Marcus Aral hakkında uzaklaştırma kararı aldırdı.

Şevval Şahin Marcus Aral barıştı mı

Sosyal medyada olayla ilgili göndermelerine davam eden Marcus Aral, Şevval Şahin ile birlikte eğlenirken görüntülendi. Kerem Kamışlı’yı çabuk unutan Şahin, eski aşkıyla barışıp barışmadığı henüz bilinmiyor.
Şevval Şahin, Pakistanlı eski sevgilisini de instagram hesabından tekrar takip etmeye başladı. Şahin’in bu hamleleri reklam yapıyor yorumlarına neden oldu.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,700TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri