Ana SayfaMagazinŞevval Şahin Marcus cephesinde yeni gelişme! Şevval Şahin eski aşkı Yiğit Marcus...

Şevval Şahin Marcus cephesinde yeni gelişme! Şevval Şahin eski aşkı Yiğit Marcus Aral konuştu!

Şevval Şahin Marcus cephesinde yeni gelişme! Şevval Şahin eski aşkı Yiğit Marcus Aral konuştu! Şevval Şahin’in eski sevgilisi Yiğit Marcus Aral, Kerem Kamışlı’yı neden denize attığını açıkladı. Olayın perde arkası ne?

Şevval Şahin Marcus cephesinde yeni gelişme! Şevval Şahin eski aşkı Yiğit Marcus Aral konuştu! Şevval Şahin’in eski sevgilisi Yiğit Marcus Aral, Kerem Kamışlı’yı neden denize attığını açıkladı. Olayın perde arkası ne?

Şevval Şahin Marcus cephesinde yeni gelişme

Şevval Şahin eski sevgilisi Yiğit Marcus Aral, yeni sevgili Kerem Kamışlı’yı denize atmıştı. Olay sonrasında görüntüleri ortaya çıkan paylaşan Yiğit Marcus Aral sosyal medya hesabında “Güzel bir gece’’ notuyla gönderi paylaştı.
Marcus, Sabancı’ların torunu Kerem Kamışlı’yı denize attıktan sonra video çekip”Ne oldu denize mi düştün ne oldu?” diye sordu.
Olaydan sonraki gün açıklama yapan Şevval Şahin, “Öncelikle yaşanan olayın şoku içerisindeyim. Bazı şeyleri netleştirmem gerekiyor. Marcus’la olan ilişkimi haftalar önce Miami’de bitirdim. Aslında bundan çok öncesine dayanan kalp kırıklıklarım da oldu.
Ama insanın tabii ki de kopma süreci o kadar kolay olmayabiliyor. Ayrılıktan sonra her şeyin sakin kalması, sorunsuz bir ayrılık olması umuduyla onu arkadaşım olarak görmeye devam ettim” diyen Şahin, “O zamandan beri her gün benimle olan ilişkisine devam etmek istedi.
Bana ve kararıma saygı göstermedi. Tehditler de başlayınca onu engellemek zorunda kaldım. Özel hayatımı bu kadar anlatmak benim için gerçekten hiç kolay olmasa da olay maalesef buralara geldi” diye konuştu.
“Olaydan bir gün önce Marcus ile ilişkimizin bitmesinin daha sağlıklı bir karar olduğunu tekrar konuşmak için haftalar sonra ilk defa halka açık bir yerde buluştum” sözlerini dile getiren Şahin, “Bana göre bu ilişkimizin içinde olması gereken bir konuşmaydı bu kadar yaşanmışlıklar varken.
Sonunda bana ve çevremdeki insanlara zarar verecek hiçbir şey yapmayacağına ve arkadaş kalacağımıza söz verdi. Hatta bu beni günler sonra rahatlattı. Dışarıdan çok komik görünen bu olay unutmayın ki bana yapılan büyük bir psikolojik şiddet” dedi.

Şevval Şahin eski aşkı Yiğit Marcus Aral konuştu

Şevval Şahin yaptığı açıklamada Marcus ile ilişkisinde ayrılan kişinin kendisi olduğunu söylerken Marcus ise ayrılan kişinin kendisi olduğunu açıkladı. Marcus yaptığı açıklamada”2 dakika oturdum. Şevval dedim dün benimlesin bugün çocuklasın. Bir karar ver, beraberseniz ben kalkıp giderim. Benim için sıkıntı yok 1.5 senelik kız arkadaşımsın, ayrılmayı isteyen benim.

Çocuğa dedim ki iki gün sonra ayrıldın, 21 yaşındaki kızı kandırıp, şöyleyim böyleyim diye yakışıyor mu sana delikanlılık mı bu dedim. Diyor ki sen benim kim olduğumu biliyor musun?

Ben dedi bu Türkiye’nin vergisinin yüzde 10’unu veriyorum. Bu Türkiye’de uçan uçakların yüzde 30’u benim dedi. Seni bu ülkeye sokup çıkartmam dedi. Öyle mi dedim ben seni denize sokar çıkartırım dedim, denize soktum çıkardım. “ ifadelerini kullandı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri