Ana SayfaMagazinŞevval Şahin sevgilisi için mahkeme kararı çıktı! Marcus Şevval Şahin'e 100 metre...

Şevval Şahin sevgilisi için mahkeme kararı çıktı! Marcus Şevval Şahin’e 100 metre yaklaşamayacak!

Şevval Şahin sevgilisi için mahkeme kararı çıktı! Marcus Şevval Şahin'e 100 metre yaklaşamayacak! İlişkileri olaylı şekilde biten ardından da davalık olan Şevval Şahin ve Yiğit Marcus Aral ikilisi hakkında karar çıktı. İşte detaylar!

Şevval Şahin sevgilisi için mahkeme kararı çıktı! Marcus Şevval Şahin’e 100 metre yaklaşamayacak! İlişkileri olaylı şekilde biten ardından da davalık olan Şevval Şahin ve Yiğit Marcus Aral ikilisi hakkında karar çıktı. İşte detaylar!

Şevval Şahin sevgilisi için mahkeme kararı çıktı

Aşkları magazine konu olan Şevval Şahin ve Yiğit Marcus Aral’ın ayrılıkları da magazinin gündeminden düşmüyor. Şevval Şahin ile yaklaşık 3 yıldır aşk yaşayan Marcus, ayrılığı kaldıramadı ve Şevval Şahin’in yanındaki erkek arkadaşını denize attı.

Marcus ile ayrılığının hemen ardından Kerem Kamışlı ile aşk yaşamaya başlayan Şevval Şahin, Marcus’un kendisini tehdit ettiğini ve ondan korktuğunu sosyal medya hesabından dile getirdi. Ardından adalete güvenen Şahin, Marcus’a dava açtı.

Eski sevgilisi Şevval Şahin’in sevgilisi Kerem Kamışlı’yı sandalye ile denize atan Yiğit Marcus Aral, az önce Anadolu Adliyesi’nde hakim karşısına çıktı. Hakim, Yiğit Marcus Aral’ın, Şevval Şahin’in yanına 100 metre yaklaşmaması kararını verdi.

https://www.instagram.com/p/CQqQUxYjSLD/

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,696TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri