Ana SayfaMagazinŞevval Şahin sevgilisi kim? Yiğit Marcus Aral kimdir? Ne iş yapıyor?

Şevval Şahin sevgilisi kim? Yiğit Marcus Aral kimdir? Ne iş yapıyor?

Şevval Şahin sevgilisi kim? 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin’le üç aydır tatil yaptıkları Bali’den İstanbul'a dönen Yiğit Marcus Aral, sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen sevgilisine destek çıktı. Yiğit Marcus Aral kimdir? Ne iş yapıyor?

Şevval Şahin sevgilisi kim? 2018 Türkiye Güzeli Şevval Şahin’le üç aydır tatil yaptıkları Bali’den İstanbul’a dönen Yiğit Marcus Aral, sosyal medya paylaşımlarıyla gündemden düşmeyen sevgilisine destek çıktı. Yiğit Marcus Aral kimdir? Ne iş yapıyor?

Şevval Şahin sevgilisi kim?

Şevval Şahin, Survivor 2018 gönüllüler takımında yer alan Markus (Yiğit Marcus Aral) ile sevgili.

Son olarak katıldığı bir televizyon programında soruları bilemeyince stüdyoyu terk edip gündeme oturan, ardından apar topar Amerika’ya giden Şevval Şahin’e, sevgilisi Yiğit Marcus Aral’dan destek geldi.

Ünlü model, programda kendisine yöneltilen; “İstiklal Marşı’nı biliyor musunuz?”, “Atatürk’ün herhangi bir sözünü biliyor musunuz?” ve “Türkiye’de kaç coğrafi bölge var?” sorularına cevap veremeyerek zor anlar yaşamıştı.

Çıkan haberlerin ardından Şahin, “İstiklal Marşı’nı okusaydım örnek Türk kadını mı olacaktım? Altı yaşından beri İngiltere’de büyüdüm. Bütün eğitimimi İngilizce aldım, bazı konuları bilmemem normal. Bu beni daha az mı Türk mü yapıyor? Sanmıyorum” açıklamasını yapmıştı.

Yiğit Marcus’tan destek

Bali’den İstanbul’a dönen ve Nişantaşı’nda görüntülenen Şahin’in sevgilisi Yiğit Marcus Aral, “Bizim zaten kışı burada geçirmeyelim diye planlarımız vardı, soğuk malum buralar. Bu konuları fazla kafaya takmıyor enteresan şekilde, başkası olsa depresyona girerdi” ifadelerini kullandı.

Aral, tatilde sosyal medya hesabından paylaştığı iddialı fotoğraflarıyla kimi zaman takipçilerinin tepkisine neden olan Şevval Şahin’i kıskanmadığını belirterek, model sevgilisine sahip çıktı.

Yiğit Marcus Aral, “O resimleri ben çekiyorum zaten. Biz o şekilde bakmıyoruz. Öyle bir şey yok zaten, namus da öyle ölçülmüyor. Estetik resimler zaten, işi gereği mankenlik yapıyor. Sonuçta genç ve sağlıklıyken çektirmeyecek de ne zaman çektirecek? Biz kendimiz çekiyoruz” şeklinde konuştu.

Yiğit Marcus Aral kimdir?

Yiğit Marcus Aral, Survivor 2018’in gönüllüler kadrosunda yer aldı.

Asıl işi yazılım mühendisliği olan Yiğit Marcus Aral, ABD’de yaşamını sürdürüyor. Yurt dışında emlak işi yapıyor. Hakkında çok fazla bilginin bulunmadığı Marcus, eğitimini ‘’University Of Miami’’de tamamlamıştır. Ailesi hakkında annesine ulaşabildiğimiz Nevin Aral, İstek Vakfı’nda eğitmenlik yapıyor. Yiğit Marcus Aral’ın annesi Muğla’da yaşamını sürdürüyor.

Bir süreliğine Türkiye’de yaşayan Marcus Aral, 3 yıl boyunca modellik yapmıştır. Şöhret kapılarını modellikle aralayan Marcus, bir süre sonra asıl mesleği olan yazılım mühendisliğine geri dönmüştür.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,713TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri