Ana SayfaMagazinŞevval Şahin'in eski sevgilisi mekan bastı! Şevval Şahin'in eski sevgilisi yeni sevgilisini...

Şevval Şahin’in eski sevgilisi mekan bastı! Şevval Şahin’in eski sevgilisi yeni sevgilisini denize attı!

Şevval Şahin'in eski sevgilisi mekan bastı! Şevval Şahin'in eski sevgilisi yeni sevgilisini denize attı! Şevval Şahin'in eski sevgilisi Yiğit Marcus Aral, yeni sevgili Kerem Kamışlı'yı denize attı.

Şevval Şahin’in eski sevgilisi mekan bastı! Şevval Şahin’in eski sevgilisi yeni sevgilisini denize attı! Şevval Şahin’in eski sevgilisi Yiğit Marcus Aral, yeni sevgili Kerem Kamışlı’yı denize attı.

Şevval Şahin’in eski sevgilisi mekan bastı

2018 yılında Miss Turkey güzeli seçilen Şevval Şahin, uzun süredir birlikte olduğu Yiğit Marcus Aral ile birlikteydi. Mutlu bir beraberlikleri olan çift geçtiğimiz günlerde ayrıldıklarını açıkladı.

Ayrılık sonrası arkadaşlarıyla tatile çıkan Şevval Şahin’in bugün Kerem Kamışlı ile yeni bir aşka yelken açtığı haberleri çıkmıştı. Çıkan haberlere çok sinirlenen eski sevgili Marcus soluğu çiftin yanında aldı.

Yiğit Marcus Aral mekana giderek birlikte yemek yiyen Şevval Şahin ve Kerem Kamışlı ile kavga etmeye başladı. Hızını alamayan eski sevgili yeni sevgiliyi denize attı.

Şevval Şahin’in eski sevgilisi yeni sevgilisini denize attı

Sosyal medyada paylaşılan video ile ortaya çıkan olay gündeme bomba gibi düştü. İddialara göre Şevval Şahin, yeni sevgilisi Kerem Kamışlı’yla birlikte bir restoranta yemek yerken eski sevgili Yiğit Marcus Aral mekanı basarak Kerem Kamışlı’yı sandalyeyle birlikte denize attı.

Paylaşılan görüntülerde Yiğit Marcus Aral,denizden çıkarılan Kerem Kamaşlı’ya “Ne oldu denize mi düştün ne oldu diye sorarken video çekiyor.

Yiğit Marcus Aral tarafından denize atılan Kerem Kamışlı ise Marcus’a “Türkiye’deki verginin %10 benim, gelen uçakların %30 benim. Sen benim kim olduğumu biliyor musun? Seni bu ülkeye sokmam.” dediği iddia edildi. Olay sonrası Şevval Şahin’in nasıl bir açıklama yapacağı merak konusu oldu.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,681TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri