Ana SayfaMagazinŞeyma Subaşı bebeğin cinsiyeti ne? Şeyma Subaşı bebeği kız mı erkek mi?

Şeyma Subaşı bebeğin cinsiyeti ne? Şeyma Subaşı bebeği kız mı erkek mi?

Şeyma Subaşı bebeğin cinsiyeti ne? Şeyma Subaşı bebeği kız mı erkek mi? Mohammed Alsaloussi'den hamile olan Şeyma Subaşı'nın bebeğinin cinsiyeti merak edildi. Bebeğin kız mı yoksa erkek mi olduğu sorusunun cevabı haberimizde!

Şeyma Subaşı bebeğin cinsiyeti ne? Şeyma Subaşı bebeği kız mı erkek mi? Mohammed Alsaloussi’den hamile olan Şeyma Subaşı’nın bebeğinin cinsiyeti merak edildi. Bebeğin kız mı yoksa erkek mi olduğu sorusunun cevabı haberimizde!

Şeyma Subaşı bebeğin cinsiyeti ne

Acun Ilıcalı’dan boşandıktan sonra fenomen olan 30 yaşındaki Şeyma Subaşı, gönlünü İtalyan DJ Guido Senia’ya kaptırmıştı. Uzun soluklu bir ilişki sürdüren Şeyma Subaşı ve Guido Senia, yeni yılın başlarında ayrıldı. Şeyma Subaşı, kısa süre sonra yeni bir aşka yelken açtı ve aradığı aşkı Mısırlı milyoner Mohammed Alsaloussi’de buldu.

Uzun süredir birlikte olan Mohammed Alsaloussi ve Şeyma Subaşı çifti magazin gündeminden düşmeyen isimlerin başına geliyor. Subaşı’nın kızı Melisa ile de çok güzel anlaşan Alsaloussi, Subaşı’nı tam kalbinden vurdu.

Bebeklerinin cinsiyeti ne?

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi birlikteliklerini taçlandırarak evlilik karar aldı. Ani alınan bu karar doğrultusunda insanların aklı karıştı. Şeyma Subaşı’nın hamile olduğu iddiaları sosyal medyayı sallarken Subaşı her defasında hamile olmadığını iddia etti.

Ardından Şeyma Subaşı, dayanamadı ve gerçekleri açıkladı. Sosyal medya hesabına attığı fotoğraflarda karnı da iyice belli olan Subaşı, hamile olduğunu milyonluk instagram sayfasından sevenlerine duyurdu.

Şimdilerde ise en az 3 aylık hamile olduğu bilinen Subaşı’nın bebeğinin cinsiyeti oldukça merak edildi. Ancak Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi çiftinden cinsiyet hakkında bir açıklama gelmedi.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,697TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri