Ana SayfaMagazinŞeyma Subaşı dolandırıldı mı? Mohammed Alsaloussi dolandırıcı mı çıktı?

Şeyma Subaşı dolandırıldı mı? Mohammed Alsaloussi dolandırıcı mı çıktı?

Şeyma Subaşı dolandırıldı mı? Mohammed Alsaloussi dolandırıcı mı çıktı? Meedo'dan hamile olan ardından bebeğini kaybeden Şeyma Subaşı, sevgilisinden ayrıldı. Mısırlı milyarder sevgilisinin ise dolandırıcı olduğu sosyal medyayı salladı. Peki bu ne kadar doğru? İşte cevabı!

Şeyma Subaşı dolandırıldı mı? Mohammed Alsaloussi dolandırıcı mı çıktı? Meedo’dan hamile olan ardından bebeğini kaybeden Şeyma Subaşı, sevgilisinden ayrıldı. Mısırlı milyarder sevgilisinin ise dolandırıcı olduğu sosyal medyayı salladı. Peki bu ne kadar doğru? İşte cevabı!

Şeyma Subaşı dolandırıldı mı

Sosyal medyada Şeyma Subaşı’nın evlenmeye hazırlandığı Mohammed Alsaloussi’nin aslında milyarder değil dolandırıcı olduğu üstelik sahte isim kullandığı ortaya atıldı. Babasının da bir şirkette pazarlama müdürü olarak çalıştığı öne sürüldü.

Ardından Şeyma Subaşı, “Yazılanlar saçma. Babası, mirasından payına düşen parayı buna vermiş. Mohammed parayla oynamasını iyi biliyor. Adamı dolandırıcı yaptınız, nasıl bir şey bu! O çok akıllı, nereye yatırım yapacağını biliyor. Pasaport olayı da şöyle; Mohammed’in 7 tane soyadı var. Amerika’da yaşadığı için ‘Mohammed Alsaloussi’yi kullanıyor” demişti.

Şeyma Subaşı, gözünün asla parada olmadığını hatta paralı erkeklerin onu bulduğunu dile getirmişti ki ayrılık sebeplerinin ise Meedo’nun aslında anlattığı kadar zengin olmadığından kaynaklı olduğu öğrenildi.

Arabası çalıntı çıkmıştı!

Mohammed Alsaloussi’nin lüks aracı da çalıntı çıktı haberleri bir zamanlar gündeme bomba gibi oturmuştu. Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi aşk yaşayan Şeyma Subaşı’nın, bindiği lüks araç çalıntı çıktı. Otomobilin kendisine ait olduğunu savunan İtalyan Paolo Provenzi, Şubaşı’nın sevgilisi Mohammed Alsaloussi hakkında dava açmıştı.

Şeyma Subaşı’na evlenme teklifi eden Mohammed Alsaloussi’nin teklif için aldığı yüzüğün de sahte olduğu ortaya çıktı. İddialara göre Şeyma Subaşı, bu yalanlara daha fazla dayanamayıp Meedo’dan ayrıldı.

https://www.instagram.com/p/CQqFfYNn4cz/

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,697TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri