Ana SayfaMagazinŞeyma Subaşı dudaklarına estetik mi yaptırdı?

Şeyma Subaşı dudaklarına estetik mi yaptırdı?

Gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı bir kez daha dillere düştü. Mısırlı sevgilisinden sonra estetik operasyonlara merak salan Şeyma Subaşı bu kez de dudaklarını mı yaptırdı.

Şeyma Subaşı dudaklarına estetik mi yaptırdı? Gündemden düşmeyen Şeyma Subaşı bir kez daha dillere düştü. Mısırlı sevgilisinden sonra estetik operasyonlara merak salan Şeyma Subaşı bu kez de dudaklarını mı yaptırdı. Şeyma Subaşı dudaklarına estetik mi yaptırdı?

Acun Ilıcanın eski eşi Şeyma Subaşı bir kez daha gündem oldu. Mısırlı sevgilisi ile mutlu bir beraberliği olan Subaşı İnstagram storry’den yaptığı bir paylaşımla dikkatleri üzerine çekti. Yakın plandan yaptığı paylaşımda, Subaşı’nın dudaklarında ki değişiklik takipçilerinin gözünden kaçmadı. ünlerdir sosyal medya da yüzün göstermeyen Subaşının değişimi takipçileri tarafından hemen fark edildi. Anlaşılan o ki Subaşı dudaklarına da estetik yaptırdı. Dudaklarına yaptığı estetikten dolayı fotoğraf paylaşmayan Şeyma Subaşı’nın yüzünde ki değişim paylaşım yapar yapmaz fark edildi. Geçtiğimiz aylarda ise burnuna estetik yaptıran Şeyma Subaşı özel hayatıyla da bir an olsun gündemden düşmüyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri