Ana SayfaMagazinŞeyma Subaşı "Evet" dedi! Şeyma Subaşı Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evleniyor!

Şeyma Subaşı “Evet” dedi! Şeyma Subaşı Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evleniyor!

Şeyma Subaşı "Evet" dedi! Şeyma Subaşı Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evleniyor! 5 aydır Mısırlı milyoner Mohammed Alsaloussi ile birlikte olan Şeyma Subaşı evlilik telifi aldı. Sosyal medya hesabından bu anları paylaşan Subaşı teklife "Evet" dedi!

Şeyma Subaşı “Evet” dedi! Şeyma Subaşı Mısırlı sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evleniyor! 5 aydır Mısırlı milyoner Mohammed Alsaloussi ile birlikte olan Şeyma Subaşı evlilik telifi aldı. Sosyal medya hesabından bu anları paylaşan Subaşı teklife “Evet” dedi!

Şeyma Subaşı “Evet” dedi

Şeyma Subaşı ikinci kez nikah masasına oturuyor! Geçtiğimiz ay 36 yaşındaki Mısırılı milyoner Mohammed Alsaloussi ile evleneceklerini açıklayan 30 yaşındaki ünlü güzel Şeyma Subaşı sevgilisinden evlilik teklifi aldı.

Bir süredir Ibiza’da tatil yapan çift evlilik yolundaki ilk adımı da burada attı. Alsaloussi, sevgilisinin önünde diz çökerek evlenme teklifinde bulundu. Şeyma Subaşı, ‘Evet’ yanıtını verdiği o anları Instagram hesabından paylaştı. Önceki gün hamilelik iddialarını yalanlayan Subaşı’na tebrik mesajları yağdı.

115 BİN TL NAFAKA KESİLECEK

Şeyma Subaşı, 2017’de evlendiği Acun Ilıcalı’dan bir yıl sonra boşanmıştı. Subaşı’na 115 bin TL yoksulluk, kızı Melisa’ya ise 10 bin TL iştirak nafakası olmak üzere her ay 125 bin TL ödeniyor. O dönem yapılan protokole göre, Subaşı, nikah masasına oturduğunda 115 bin TL’lik nafakayı alamayacak.

“HİKAYEMİZ ÇOK UZUN”

Subaşı ilişkisi hakkında, “5 aydır birlikteyiz. Çok güzel gidiyor, bizim hikaye çok uzun. Ailem benim mutluluğumla zaten mutlu olan insanlar. Tanıştıktan sonra da ‘Şeyma nasıl bir çocuk bu küçücük’ dediler. 25 yaşında zannediyorlar ama 36 yaşında” şeklinde konuşmuştu.

“MELİSA İSTEMESEYDİ BU YOLA GİRMEZDİM”

Evlilik kararıyla ilgili kızının görüşlerini de anlatan Subaşı, “Melisa ile abi-kardeş gibiler. Eğer Melisa sevmeseydi, istemeseydi ya da Melisa’dan öyle bir enerji almasaydım asla bu yola girmezdim” demişti.(HaberTürk)

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,684TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri