Ana SayfaMagazinŞeyma Subaşı hamile olduğunu açıkladı! Şeyma Subaşı Mohammed Alsaloussi’den hamile

Şeyma Subaşı hamile olduğunu açıkladı! Şeyma Subaşı Mohammed Alsaloussi’den hamile

Şeyma Subaşı hamile olduğunu açıkladı! Şeyma Subaşı Mohammed Alsaloussi’den hamile! Evlilik hazırlıkları içinde olan Şeyma Subaşı hamile olduğu iddialarını yalanlamıştı. Gerçek ortaya çıktı. Detaylar haberimizde!

Şeyma Subaşı hamile olduğunu açıkladı! Şeyma Subaşı Mohammed Alsaloussi’den hamile! Evlilik hazırlıkları içinde olan Şeyma Subaşı hamile olduğu iddialarını yalanlamıştı. Gerçek ortaya çıktı. Detaylar haberimizde!

Şeyma Subaşı hamile olduğunu açıkladı

Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evlilik hazırlığı yapan sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı’nın 3 aylık hamile olduğu ortaya çıkmıştı ancak Subaşı bu haberi yalanlamıştı. Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile evlilik hazırlıklarında olan Şeyma Subaşı’nın hamile olup olmadığı oldukça merak edilmişti.

Son zamanlarda göbeğini kapatan fotoğraflar paylaşan Şeyma Subaşı, hamile iddialarını bu şekilde güçlendirmişti. Gizemli pozlarıyla sosyal medyayı sallayan 30 yaşındaki ünlü fenomen Şeyma Subaşı’nın 3 aylık hamile olduğu ortaya çıktı.

Düğün hazırlıklarına başladı!

Mısırlı milyarder sevgilisiyle evlenecek olan Şeyma Subaşı düğünü için davetli listesi hazırladığını ve çok heyecanlı olduğunu paylaştı. Şeyma Subaşı bugün evlilik hazırlıklarına başladığını duyurdu. Günaydın yazarı Bülent Cankurt, “Doğrusunu yine benden öğrenin” diyerek sosyal medya fenomeni Şeyma Subaşı’nın hamile olduğu yönündeki haberlere son noktayı koydu.

İşte Cankurt’un o yazısı:

“Şeyma hamile diyenler kazandı! Evet, Şeyma Subaşı hamile; hem de üç aylık. Eylül 2017’de nikah masasına otururlarken Acun Ilıcalı ile Şeyma Subaşı’nın mutluluğuna, 4 yaşındaki kızları Melisa da şahitlik etmişti. Subaşı, bu kez karnındaki bebeğiyle gelin olacak gibi gözüküyor.”

Şeyma Subaşı sonunda açıkladı!

Bugüne kadar çıkan hamile iddialarını sürekli yalanlayan Şeyma Subaşı, bu kez kendisi itiraf etti. Şeyma Subaşı hamile olduğunu bu kez sosyal medya hesabından duyurdu. Subaşı, “Hamile olduğum için düğüne acele diyorduk ancak acele etmemeye karar verdik. Melisa ya kardeş geliyor’’ sözleriyle hamile olduğunu duyurdu.

https://www.instagram.com/p/CQa1jMkhGUi/

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri