Ana SayfaMagazinŞeyma Subaşı ile Duygu Özaslan neden kavga etti? Şeyma Subaşı, Duygu Özaslan'ı...

Şeyma Subaşı ile Duygu Özaslan neden kavga etti? Şeyma Subaşı, Duygu Özaslan’ı engelledi

Şeyma Subaşı ile Duygu Özaslan neden kavga etti? Şeyma Subaşı, Duygu Özaslan'ı engelledi! Sosyal medya fenomenleri Şeyma Subaşı ile Duygu Özaslan arkadaşlığı bitti. Detaylar haberimizde.

Şeyma Subaşı ile Duygu Özaslan neden kavga etti? Şeyma Subaşı, Duygu Özaslan’ı engelledi! Sosyal medya fenomenleri Şeyma Subaşı ile Duygu Özaslan arkadaşlığı bitti. Detaylar haberimizde.

Şeyma Subaşı ile Duygu Özaslan neden kavga etti?

YouTube kanalındaki makyaj videolarıyla tanınan fenomen Duygu Özaslan, kanalına “İstanbul Sözleşmesi, Ekonomi, Türkçe Rapçiler” başlığını kullandığı bir video çekti. Ekonomiden anlamadığı dile getiren Duygu Özaslan’ın, videosunun başlığına “Ekonomi” yazması da yine çok konuşuldu.

Yaptığı çoğu paylaşımları ile sık sık sosyal medyanın diline düşen Duygu Özaslan, Şeyma Subaşı’nın kendisini Instagram’da engellediğini söyledi. Duygu Özaslan, “Şeyma sevdiğim biri, tanışıklığım var; bir süredir hikayesini görmediğimi fark ettim. Bir gün bakayım dedim, engellemiş beni” ifadelerini kullanırken oldukça şaşırmış bir tavır içindeydi.

 

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,707TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri