Ana SayfaMagazinŞeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi ayrıldı mı? Ayrılık nedeni ne?

Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi ayrıldı mı? Ayrılık nedeni ne?

Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi ayrıldı mı? Şeyma Subaşı ile nişanlısı Mohammed Alsaloussi'nin ayrılık nedeni ne büyük merak konusu oldu.

Şeyma Subaşı Mohammed Alsaloussi ayrıldı mı? Şeyma Subaşı ile nişanlısı Mohammed Alsaloussi’nin ayrılık nedeni ne büyük merak konusu oldu. Acun’dan ayrılmasına rağmen her geçen gün ününe ün katan Şeyma Subaşı’nın Mısırlı ünlü işadamıyla olan aşkının bittiği iddia edildi. Herkes büyük bir merakla “Şeyma Subaşı ile Mohammed Alsaloussi ayrıldı mı” sorusuna yanıt arıyor.

Şeyma Subaşı Mohammed Alsaloussi ayrıldı mı?

Hatırlanacağı gibi ilk önce Şeyma’nın parmağındaki nişan yüzüğünü çıkardığı konuşulmuştu. Ardından da tek başına yanında nişanlısı olmadan tatile çıkması çok konuşulmuştu.

Son gelen iddialar magazin gündemine bomba gibi düştü. Mohammed Alsaloussi ile ayrıldığı konuşulan Şeyma Subaşı’nın hamileliğinin bile kurmaca olduğu iddia edildi. Ancak Şeyma Subaşı’nın bu iddialara yanıtı çok sert oldu.

Milyonlarca takipçisi olan Şeyma, nişanlısıdan ayrıldığı ve yalandan hamile olduğu iddiaları hakkında yaptığı açıklamada şu ifadeleri kullandı:

“Beni merak eden sevgili arkadaşlarım… İçim kan ağladığı zaman da bile o her gün yüzümü güldürüyor. O benim güçlü olma sebebim. Ve ben gerçek arkadaşlarımı çok seviyorum. Hepiniz hayatımda olduğunuz için memnunum. Tıpkı Melisa’nın dediği gibi ‘Aman Tanrım! Bu gerçek olamaz!’

Ayrılık nedeni ne?

Görüldüğü gibi Şeyma Subaşı ile sevgilisi ayrıldı mı sorusuna yine net bir yanıt yok. Ancak onca iddia varken nişanlısı hakkında tek bir kelime etmemesi ayrılık haberlerini doğrular nitelikte kabul ediliyor. Ancak yine de bu ayrılığa ilişkin net, kesin bir neden hala gösterilmedi. Şeyma Subaşı’dan ayrılık hakkında net, ikinci bir açıklama bekleniyor.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,702TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri