Ana SayfaMagazinŞeyma Subaşı Meedo barıştı mı? Şeyma Subaşı Mohammed Alsaloussi barıştı!

Şeyma Subaşı Meedo barıştı mı? Şeyma Subaşı Mohammed Alsaloussi barıştı!

Şeyma Subaşı Meedo barıştı mı? Şeyma Subaşı Mohammed Alsaloussi ile barıştı! Şeyma Subaşı ile evlilik hazırlığındayken ayrılan Mohammed Alsaloussi, barıştıklarını ilan etti. Şeyma Subaşı yüzüğünü tekrar taktı. Detaylar haberimizde...

Şeyma Subaşı Meedo barıştı mı? Şeyma Subaşı Mohammed Alsaloussi barıştı! Şeyma Subaşı ile evlilik hazırlığındayken ayrılan Mohammed Alsaloussi, barıştıklarını ilan etti. Şeyma Subaşı yüzüğünü tekrar taktı. Detaylar haberimizde…

Şeyma Subaşı Meedo barıştı mı

Evlilik hazırlığında olduğu sevgilisiyle yollarını ayıran ve ayrı bir eve çıkan Şeyma Subaşı sevgilisiyle barıştı.Ayrılığın ardından sosyal medya hesabı açıp açıklama yapacağına dair paylaşımlarda bulunan Mohammed Alsaloussi barıştıklarını duyurdu.

Şeyma Subaşı Mohammed Alsaloussi  barıştı

Şeyma Subaşı ile yazışmalarının ekran kaydını paylaşan Medoo, barıştıklarını ”İyi haber! Emeklerim karşılığını aldı. Şeyma ile barıştık. Onsuz yapamayacağımı fark ettim. Mutluluğumuzu paylaşan herkese teşekkür ederim.” sözleriyle aşkını ilan etti.

Şeyma Subaşı ise sosyal medya hesabından dans ederken story çekip yüzüğünü gösterdi. Barıştıkları haberlerini parmağındaki yüzükle cevapladı.

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,695TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri