Ana SayfaMagazinŞeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi ayrıldı mı? Astrolog Aslı Güder her şeyi...

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi ayrıldı mı? Astrolog Aslı Güder her şeyi açıklamıştı!

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi ayrıldı mı? Astrolog Aslı Güder her şeyi açıklamıştı! 3 gün önce hamile olduğunu söyleyen Şeyma Subaşı, instagram hesabından bebeğini kaybettiğini açıkladı. Ardından Astrolog Aslı Güder'in paylaşımı patladı. Detaylar haberimizde!

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi ayrıldı mı? Astrolog Aslı Güder her şeyi açıklamıştı! 3 gün önce hamile olduğunu söyleyen Şeyma Subaşı, instagram hesabından bebeğini kaybettiğini açıkladı. Ardından Astrolog Aslı Güder’in paylaşımı patladı. Detaylar haberimizde!

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi ayrıldı mı

Uzun süredir birlikte olan Mohammed Alsaloussi ve Şeyma Subaşı çifti magazin gündeminden düşmeyen isimlerin başına geliyor. Şeyma Subaşı’nın kızı Melisa ile de çok güzel anlaşan Alsaloussi, Subaşı’nı tam kalbinden vurdu derken Şeyma ve Meedo’dan kötü haber geldi.

Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi birlikteliklerini evlilik ile taçlandırmaya karar verdi. Ani alınan bu karar doğrultusunda herkesin kafası karıştı. Şeyma Subaşı’nın hamile olduğu iddiaları sosyal medyayı sallarken Subaşı her defasında hamile olmadığını iddia etmişti.

Hamile değil miydi, PR mıydı, Meedo evlilikten korktu mu?

Ardından Şeyma Subaşı, dayanamadı ve gerçekleri açıkladı. Sosyal medya hesabına attığı fotoğraflarda karnı da iyice belli olan Subaşı, hamile olduğunu milyonluk instagram sayfasından sevenlerine duyurdu.

Şimdilerde ise en az 3 aylık hamile olduğu bilinen Subaşı’nın bebeğinin cinsiyeti oldukça merak ediliyordu. Ancak Şeyma Subaşı ve Mohammed Alsaloussi çiftinden cinsiyet hakkında bir açıklama gelmedi derken Şeyma Subaşı bebeğini kaybettiğini açıkladı.

“Şeyma hamile kalacak bebeği doğurmayacak”

Geçen sene Astrolog Aslı Güder, Şeyma Subaşı’nın bebeğinin olacağını ve bu bebeğini doğurmayacağını yazmıştı. Bu yazılar ortaya çıkınca herkes şoke oldu.

Bu paylaşımın ortaya çıkması üzerine Şeyma Subaşı’nın instagram hesabına girenler, Meedo ile olan öne çıkan hikayelerin kalktığını gördü. Akıllara gelen tek soru “Meedo ve Şeyma ayrılacak bu yüzden de bebeği aldırdı.” oldu.

Şeyma Subaşı bebeğini kaybettiğinin duyurusunu yaptıktan sonra, arkadaşlarının Şeyma’nın evinde olduğunu ve eğlenceli vakitler geçirdiği ortaya çıktı. Şeyma Subaşı’nı evinin havuzundaki fotoğraflara etiketleyen arkadaşları ardından etiketi kaldırıp hikayeyi yeniden paylaştı.

 

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,701TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri