Ana SayfaMagazinŞeyma Subaşı'nın sevgilisinin arabası çalıntı mı? Mohammed Alsaloussi'nin arabası çalıntı çıktı

Şeyma Subaşı’nın sevgilisinin arabası çalıntı mı? Mohammed Alsaloussi’nin arabası çalıntı çıktı

Şeyma Subaşı'nın sevgilisinin arabası çalıntı mı? Mohammed Alsaloussi'nin arabası çalıntı çıktı! Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi'nin lüks aracı çalıntı çıktı. Detaylar haberimizde.

Şeyma Subaşı’nın sevgilisinin arabası çalıntı mı? Mohammed Alsaloussi’nin arabası çalıntı çıktı! Mısırlı milyarder Mohammed Alsaloussi’nin lüks aracı çalıntı çıktı. Detaylar haberimizde.

Şeyma Subaşı’nın sevgilisinin arabası çalıntı mı?

Mısırlı milyarder ile aşk yaşayan Şeyma Subaşı’nın hayalleri suya düştü. Mohammed Alsaloussi’nin lüks aracı çalıntı çıktı. Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ile şimdilik Miami’de tatil yapan Şeyma Subaşı’nın, bindiği lüks araç çalıntı çıktı. Otomobilin kendisine ait olduğunu savunan İtalyan Paolo Provenzi, Şubaşı’nın sevgilisi Mohammed Alsaloussi hakkında dava açtı.

Mısırlı milyarder sevgilisi Mohammed Alsaloussi ve arkadaş grubuyla birlikte Miami’de tatil yapan Şeyma Subaşı’nın neredeyse her gün binip video ve fotoğraf çektiği sevgilisine ait olan lüks araçlardan birinin çalıntı olduğu ortaya çıktı. Çalıntı araç ile şov yapan Subaşı konu hakkında bir açıklama da bulunmadı.

Hakkında dava açıldı

İtalyan Paolo Provenzi’nin şikayeti üzerine ortaya çıkan olayda, Provenzi aracın kendisine ait olduğunu ve 2003’te Imola’dan çalındığını öne sürünce magazin dünyası sarsıldı.

Şikayetin ardından iş adamı Mohammed Alsaloussi ise sadece 349 adet üretilen 1996 yapımı Ferrari F50 modelini 2019 yılında 1,95 milyon dolara satın aldığını açıkladı.

 

Takip Et

20,116BeğenenlerBeğen
17,709TakipçilerTakip Et

Benzer Haberler

Editörün Seçtikleri